Поради до монтажу натяжної стелі

Натяжна стеля вже досить давно є не розкішшю, а показником головних переваг інтер'єру дизайну. Проте ж перш ніж приступити до монтажу, обов'язково потрібно придбати якісні будматеріали та інструменти.

На сегодняшний день самым удобным и дешевым способом транспортировки грузов из Китая являются перевозки по морю. Морские перевозки из Китая наиболее экономически защищенный способ среди перевозок, обеспечивающий безопасную, качественную и своевременную доставку товара.

Підготовка до монтажу перед установкою натяжних конструкцій

Поверхню необхідно обстежити ретельно, інакше в майбутньому, вона може несподівано, відвалитися, або обсипатися. Зауважте, що від кріплення стелі зазвичай залежить багато чого. Установлення й монтаж стель завжди здійснюється із застосуванням монтажної піни. Закладіть нею всі щілини й тріщини, що знаходяться між стінами й поверхнею.

Перш ніж монтувати пристрій спочатку видаліть все з кімнати. Запам'ятайте, в приміщенні абсолютно нічого не повинно бути! Інакше монтаж може бути виконаний зовсім не так, як хотілося б господарям.

Винесіть всі предмети побуту, меблі та побутову техніку в коридор або хоча б посуньте її до однієї зі стін і накрийте все захисною плівкою. На підлогу, щоб її не привести в непридатність і повністю уникнути появи подряпин, покладіть картонні аркуші.

Щоб електричні дроти не торкалися нічого нового, прикріпіть заздалегідь до вже існуючої конструкції. З пластикових або дерев'яних віконних пристроїв видаліть практично всі наявні там предмети.

Встановлюємо якісні, сучасні пристрої

Компанія пропонує замовити натяжні стелі з подальшою установкою. Монтаж здійснюється чисто, недорого і якісно, а також і без шкоди для сімейного бюджету.

Шановні замовники, будьте пильними, ніколи не купуйте і не вмонтовуйте натяжну стелю, зроблену виробниками екзотичних країн. Вона зазвичай буває неякісною і не має нічого спільного з якісними натяжними конструкціями.

Також ні в якому разі не намагайтеся змонтувати пристрій самі, з цього може і нічого не вийти. Найкраще зверніться в спеціалізоване агентство, що займається будівництвом.

Вмонтовуйте ж завжди натяжні стелі по периметру з привареним гарпуном, застосувавши послуги професіоналів та теплову гармату. Декоративну стрічку використовуйте постійно у відповідності з будівельними правилами й своїм бажанням.