Поради до вибору штор

Чи не одні вікна неможливо уявити без штор. Це й не дивно, адже саме завдяки шторам можна не тільки сховатися від сторонніх очей, але і сховатися від пекучого сонця, а також перетворити інтер'єр свого житла. Але щоб усе це стало можливим штори повинні бути підібрані правильно. Як це робити? Спробуємо розібратися.

Для освещения разных помещений существует множество разнообразных осветительных приборов. Поэтому интернет магазин люстр москва предлагает широкий выбор качественных самых современных светильников, которые удовлетворят любой вкус и требование покупателей.


Конструкції та оформлення вікон

Вікна самих різних будівель діляться умовно на круглі, стрілчасті, арочні, вікна-еркери, прямокутні, спарені, а також вікна, які були запозичені з готичної архітектури. Всяке вікно оформлено зовсім по-різному. Воно може відкриватися по-різному. Мати різні розміри і особливу форму. Причому прикрашати в різному стилі можна навіть одне і те ж вікно. Тут все залежить від пори року і від загального стилю інтер'єру приміщення.

Так, влітку на вікна зазвичай вішаються фіранки, виконані з легкої бавовняної тканини. У якихось хитромудрих конструкціях літні фіранки не потребують.

В даному випадку потрібні штори, які зможуть уберегти від сонячних променів. Це такі варіанти, як римські штори та рулонні штори. Виготовляються такі штори з досить щільного матеріалу. Вони майже повністю виконують функцію жалюзі, що перетворюються в дуже дієвий захист від сонця.

Французькі штори

 Існують ще французькі штори. Вони піднімаються вгору. В даному випадку полотно збирається по шнурах. У більшій частині випадків французькі штори піднімаються тільки наполовину. Вони незвичайно гідно драпіруються в хвилі. Виготовляються французькі штори з легкого тонкого матеріалу. Ще зовсім недавно їх застосовували в основному в концертних залах. Сьогодні ж такі штори можна побачити і в приватному будинку, а також у квартирі.

Класичні штори

Класичні штори можуть складатися як з одного полотна, так і з кількох. Причому застосовуються різні за фактурою штори. Тут все залежить від потреб власників будинку. Так якщо немає потреби закриватися від сторонніх очей, то можна використовувати тонку прозору фіранку. Для літа це оптимальний варіант. Проте взимку від такої штори може «подути холодом» та її захочеться додати більш важкою за фактурою тканиною.

При бажанні штору можна обробити яким-небудь способом. Це можуть бути, наприклад, мережива, тасьма, бахрома й ін. Штори з подібною обробкою здатні прикрасити інтер'єр у стилі модерн, класичний інтер'єр, а також інтер'єр, де присутні різні антикварні вироби.

У кантрі-інтер'єрі до міста прийдеться оборка з насиченого за кольором матеріалу. Також штори можна декорувати за допомогою аплікації. Зв'язати інтер'єр в єдине ціле можна в тому випадку, якщо зобразити на шторах такий же малюнок, як і на меблевій оббивці.

До вибору штор поставитися з усією серйозністю. Тільки в такому випадку ви отримаєте гідний результат, який буде радувати вас дуже довго.