Порядок виконання євроремонту в квартирі

Євроремонтом називається цілий комплекс робіт, пов'язаних зі зміною зовнішнього вигляду квартири, під час яких застосовуються новітні оздоблювальні та будівельні матеріали. Будь-який євроремонт включає в себе розробку детального дизайн проекту, який відображає всі побажання і вимоги замовника, розміри приміщень і опрацювання інтер'єру.

Сегодня невозможно представить нашу жизнь без компьютеров - они сопровождают нас везде - дома, на работе и в дороге. Поэтому купить игровой компьютер, и не только, от лучших мировых производителей с гарантией качества по выгодным ценам можно в интернет-магазине, в котором окажут помощь по наладке и настройке компьютерной техники.


Саме поняття євроремонту скоріше полягає в якісному виконанні робіт, ніж у використанні якісних матеріалів.

Які роботи входять в євроремонт

В капітальному ремонті мається на увазі повна заміна підлогових покриттів, вирівнювання стін, обробка стель. Також проводиться часткова або повна заміна сантехніки, систем водопостачання, електропроводки з прокладанням нових електромереж та приладів обліку, каналізації в квартирі. У квартирі ставлять нові вікна, двері обробляють ванну і туалетну кімнати. Розробляється і втілюється дизайн нового інтер'єру, квартирі надається зовсім новий стиль, зовнішній вигляд і комфорт.

Перед початком складання проекту робіт замовник повинен чітко зрозуміти, які саме зміни і для чого необхідно зробити в квартирі. У ході євроремонту є можливість провести капітальне перепланування простору, але для цього необхідно узгодити проект у відповідних інстанціях. Після складання дизайн проекту приходить час для плану робіт.

Тут враховуються всі будівельні, сантехнічні, монтажні та оздоблювальні роботи з опрацюванням найдрібніших деталей і технологій, які рекомендується використовувати. Іноді доводиться отримувати згоду сусідів, що живуть з вами на одному майданчику і під вами, так як капітальний ремонт може відбитися на їх спокої і комунікаціях.

Порядок проведення євроремонту

Євроремонт, як і будь-який інший потрібно починати з підготовки простору квартири до робіт. Необхідно винести з кімнат всі меблі, предмети декору. Можна проводити ремонт по кімнатах, тоді меблі просто переносять в інші приміщення. Під час робіт приміщення знеструмлюють. Далі проводиться демонтаж всіх предметів сантехніки, труб і стояків опалення.

При роботі з системою водопостачання надходження в квартиру гарячої та холодної води припиняється. Після цього можна починати монтаж системи опалення з встановленням радіаторів. Наступний етап євроремонту включає демонтаж старих оздоблювальних матеріалів зі стін, підлог і стелі. Проводиться повна заміна електропроводки та встановлення нових лічильників.

На даному етапі можна почати роботи з вирівнювання стін і стелі, які включають оштукатурювання або обшивку гіпсокартоном. Під обшивкою стін ховається проводка та інші комунікації. В цей же час облицьовують стіни в санвузлі і у ванній кімнаті. Після монтажу підлогових матеріалів в кімнатах і укладанні плитки у ванній і туалеті встановлюється необхідна сантехніка, проводиться заміна дверей і вікон. Тепер, коли основні капітальні роботи закінчені, приступають до обробки стелі та стін.