Послуги із влаштування підлог. призначення

За призначенням підлоги діляться на чорнові і фінішні, до чорновим полам відносяться всі види стяжок і створені вони для того, щоб вирівнювати площину перекриття, задавати єдиний рівень по всьому приміщенню, забезпечувати тепло і звукоізоляцію. Тобто, це первинний шар підлог, який наноситься на існуючу основу - плиту перекриття.

Вы можете купить инструменты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фінішні підлоги - це фінішне вирівнювання чорнових підлог і роблять їх для додання рівній поверхні підлоги, придатної для укладання лінолеуму, паркетної дошки або ламінату. Обидва види вирівнювання підлог дуже важливі і, обійтися чимось одним виходить украй рідко. Але все ж, зараз є на сучасному будівельному ринку матеріали і способи влаштування підлог, які поєднують в собі і чорної підлогу і фінішне вирівнювання одночасно. Це гіпсові стяжки, розроблені для машинного нанесення. Дуже великий мінус такої підлоги - це його вартість. Але є і плюси: стяжка заливається швидко і, як сказано вище, поверхня не вимагає фінішного вирівнювання, тому Ви можете відразу на цю підлогу укладати підлогове покриття. Отже, за призначенням підлоги діляться на:

► Чернової підлогу

► Фінішне вирівнювання статі

Чорнове вирівнювання статі

Розглянемо тепер, які є способи пристрою чорнових підлог. До них відносяться всі види існуючих стяжок, а саме: цементно-піщана стяжка, напівсуха стяжка, суха стяжка Кнауф «Супер Пол», гіпсова стяжка. Кожна спосіб так само має свої особливості і при виборі необхідно враховувати, вага стяжки (особливо актуально для будинків з дерев'яними перекриттями), швидкість монтажу, час набору міцності, щоб можна було планувати своєчасну здачу об'єкта в експлуатацію. Найменшу питому вагу має суха стяжка «Кнауф Супер Пол», тому вона ідеально підходить для будинків з дерев'яними перекриттями. Наступним видом за вагою йде напівсуха стяжка, за рахунок більшої кількості піску в суміші, ніж цементу. Цементно-піщана і гіпсова стяжка найважчі з усіх видів вирівнювання підлог.

Підберемо оптимальне рішення щодо вирівнювання статі з урахуванням призначення приміщень!

Дуже часто, коли потрібно залити чорнову підлогу товщиною більше 50 мм, використовується керамзит. Для чого він потрібен? По-перше, він зменшує товщину стяжки, що призводить до зниження ваги статі. По-друге, його вартість в порівнянні з вартістю сухих сумішей набагато нижче, таким чином, керамзит здешевлює конструкцію підлог. Керамзит засипається першим шаром на плиту перекриття, вирівнюється по горизонтальному рівню і на нього вже укладають армовану сітку і встановлюють маяки.

Мінімальна товщина стяжки повинна бути не менше 50 мм, щоб чорнову підлогу мав необхідну міцність і з часом не дав тріщини, а так же задовольняв вимогам тепло і звукоізоляції. Виняток становлять гіпсові стяжки, до складу яких входять полімерні добавки, що забезпечують високу міцність.

Необхідно розуміти, що знижуючи товщину стяжки, ми погіршуємо звуко і теплоізоляцію нашого приміщення, а це одне з основних призначень чорнової підлоги. Тому рекомендована товщина стяжки - 50 мм. Товщина сухого стягування з дотриманням технології виробника виходить 50 мм (товщина елемента статі - 20 мм і мінімальна підсипка керамзитового піску - 30 мм).

За часом набору міцності підлоги розташувалися в наступному порядку (по зростанню):

Суха стяжка, підлога відразу після монтажу готовий до фінішного вирівнювання.

Гіпсова стяжка товщиною 50 мм з використанням суміші «Кнауф Боден» набирає міцність за 20 днів, ходити по такій підлозі можна через 6 годин після заливки.

Напівсуха стяжка товщиною 50 мм придатна для подальшого використання через 25 днів, ходити по такій підлозі можна через добу.

Цементно-піщана стяжка має найтриваліше час по набору міцності - 30 днів, ходити по ньому можна так само через добу.