Правильний вибір пневмоінструмента.

Пневмоінструмент зараз широко використовується в самих різних сферах, в тому числі і в будівництві. Найбільш поширені пневматичні Заклепочники, дрилі, молотки, зубила, болгарки, трещетки і шліфувальні машинки. Всі ці інструменти працюють за одним принципом, до речі, і вибирати їх, незважаючи на різну сферу застосування потрібно приблизно однаково.

В наше время инструмент для выполнения операций мелких размеров занимает особое место. Все больше расширяется сфера, в которой нашел применение микроинструмент - это нанотехнологии, электронные приборы, точные механизмы. Интернет-магазин инструментов и оборудования Альцест в представляет огромный ассортимент высокачественного микроинструмента от известных мировых производителей по доступным ценам.

До вибору пневмоинструмента завжди потрібно ставитися максимально відповідально і тут справа не тільки в грошах, хоча і вони мають величезне значення, але й у тому, що від якості інструменту відповідно залежить і якість робіт. Крім того, не можна не згадати і про безпеку експлуатації, адже ні для кого не секрет, що поганий інструмент може стати причиною травм, а в деяких випадках серйозних каліцтв, зокрема, якщо говорити про пнемоболгарки.

Найголовніше розуміти, що у виборі пневмоінструмента багато залежить саме від того для чого він буде використовуватися. Так, наприклад, якщо пневмодриль потрібна для проведення швидкоплинного ремонту, а по його закінченні вона буде лежати в коморі, то в такому випадку потрібно брати недорогу пневмодриль для домашнього використання.

Такий інструмент часто називається «побутовим», а також «аматорським» та «домашнім». Сенс у тому, що цей інструмент відрізняється малою вартістю, а також тим, що він не призначений для ведення тривалих робіт. Ну а якщо інструмент береться для ведення тривалих робіт, то тоді брати треба якщо і не найдорожчий, то один з найдорожчих інструментів.

Причому, інструмент цей повинен бути професійним, тобто, призначеним для ведення професійних робіт. До речі, є і золота середина, так звані, «напівпрофесійні» інструменти, які відрізняються середньою вартістю і продуктивністю.

Велике значення при виборі пневмоінструмента грає термін гарантійного обслуговування. По перше, він обов'язково повинен бути. Якщо гарантійного обслуговування немає, то і купувати інструмент не варто. По друге, він повинен бути досить довгим не менше півроку, а у випадку з деякими інструментами не менше року. Якщо термін гарантії не більше шести місяців, то це означає, що він може виявитися дуже недовговічним.

Значення має і те, якою фірмою виготовлений пневмоінструмент, буде непогано, якщо він буде виготовлений відомою фірмою з хорошою репутацією. Хоча це не означає, що інструмент від маловідомих виробників буде гарантовано гірше, ніж той, який справила якась відома фірма.