Правильний вибір шпалер для спальні

Спальна кімната відрізняється більш інтимним дизайном, тут людина проводить більшу частину часу свого життя, тому важливо, щоб цей простір був максимально комфортним. Звичайно, в першу чергу на атмосферу приміщення впливають використані матеріали для оздоблення стін. Саме вони задають настрій.

В настоящее время появилось новое и очень оригинальное решение подвесных потолков Armstrong - это фотопотолок Armstrong , изготовленный из легкого и прочного материала, основными достоинствами которого есть - функциональность,простота монтажа и взаимозаменяемость модулей.

Правильний вибір шпалер

Для інтер'єру спальні найкращими рішеннями вважаються три групи виробів:

Звичайні паперові шпалери;

З покриттям зі спіненого вінілу;

Текстильні полотна;

Фрезеровані шпалери.

Самий бюджетний варіант шпалери на папері. Дешевизна відбивається на недовговічності покриття. Вони погано переносять велику кількість світла, вологості й механічні дії, цей варіант примітний, що реставрувати окремі ділянки легко, але через пару років покриття зовсім втратить свою привабливість.

Вінілові шпалери вражають своєю фактурністю, вони можуть переносити навіть прямий вплив вологи, й за  це вони названі миючими. У тандемі з грамотним освітленням вони можуть створити ілюзію об'ємних стін. Вартість вища, втім, як і термін служби.

Справжній затишок в приміщення здатні привнести текстильні шпалери. На дотик і зовні вони повністю правдоподібні тканиній фактурі. Вони надають дизайну особливий шик, але вимагають великого вкладення коштів і грамотного догляду.

Останній тип також вельми не економічний, зате таке покриття легко можна перефарбувати, помити, і відобразити на них своє бачення світу.

Кольорова гама

Спальня вимагає особливого суворого відбору колірних рішень шпалер. Адже кімната повинна нести спокій, гармонію. Не варто думати, що оптимальні тільки пастельні тони. Для кожного з людей колір несе свої асоціації. Романтичним натурам підходять ніжні відтінки. Більш активним людям же часом навіть яскраві поєднання тонів, червоного, фіолетового та інших.

Як поклеїти шпалери

Щоб не перенавантажувати кімнату яскравими малюнками, важливо комбінувати шпалери різних видів. Розпланувати розташування меблів та інших деталей бажано відразу, так можна зрозуміти які зони слід виділяти, а які ні.

Часто виробники вже продають готові комплекти, які об'єднуються складним малюнкам на них. Важливо знати, що смужка робить стіни або ширше, або довше, в той час як дрібні малюнки на полотнах навпаки звужують простір.