Принцип зведення і загальне поняття про мансарді.

Мансарду зводять, у разі якщо основні приміщення знаходяться на першому поверсі, а на верхньому поверсі передбачається розмістити трохи кімнат. Тобто виходить, якщо заповнюваність другого поверху не перевищує 0,5 частини основного приміщення.

Быстрая и надежная продажа однокомнатных квартир в краснодаре, по выгодной цене.

Основоположником будівництва мансарди став французький архітектор Франсуа Мансар, який обійшов королівський податок (на кожен зведений поверх). При зведенні палацу «Мезон-Лафіт», він запропонував зробити горище житловим приміщенням, за рахунок підняття стелі при критому нахилі даху, в яке він вставив розкішне вікно.

Мансардне приміщення, цікаво тим, що воно може мати різні геометричні форми, все залежить від бажаної форми даху.

Коли зводиться мансарда, потрібно враховувати міцність основної будівлі, у зв'язку, з чим потім визначатися з легкістю конструкції і будівельних матеріалів.

Перед початком робіт поцікавтеся у архітектора та інженера-проектувальника чи можна вносити зміни у вже наявний проект будівлі.

Коли зведення мансарди закладено в проект, то особливих складнощів не буде, а от якщо ви захотіли переробити вже існуючий горище - то доведеться докласти чимало зусиль. Перше, що потрібно зробити - це повністю розібрати покрівельне покриття і демонтувати старий утеплювач.

Після того як нова покрівля сформована приступаємо до установки вікон. Мансардні вікна встановлюються в похилому даху або куполі. За рахунок свого похилого розташування вони пропускають на 50% більше світла, ніж стандартні.


За своїм призначенням мансардні вікна поділяються: на люкарна, втоплені вікна, похилі. Кожні мансардні вікна мають коробку і раму. Рама може бути поворотною і нерухомою.

Мансардні вікна, на відміну від звичайних, потребують додаткового захисту від атмосферних впливів. Це можуть бути жалюзі, рольставні, сітка і штори, які встановлюють як зовні, так і зсередини.

Яким би старим небуло винахід мансардних вікон, але воно затребуване і донині. У зв'язку з тим, що технології з кожним роком удосконалюються, ми можемо дозволити собі придбати і встановити такі вікна.