Пристрій Каркасного Будинки Своїми Руками

Как построить каркасный дом своими руками Варто відзначити, що вже давно використовуються і показали себе на практиці такі технології фінська і канадська технології будівництва каркасного будинку.При цьому доступність і простота зборки таких будинків дозволяє виконувати монтаж не тільки з залученням професійних організацій, довго працюють на будівельному ринку, а й своїми руками.

 

Основні етапи будівництва каркасного будинку своїми руками

 

Для правильного підібравши типу фундаменту необхідно приблизно розуміти який поверховості планується будинок, а також які додаткові навантаження можуть виникнути при експлуатації будинку.Виходячи з того, що для проживання досить два поверхи (причому другий поверх краще зробити мансардним) - раціонально застосувати фундамент мілкого закладання: стрічкового типу, столбчатого типу.

 

Фундамент для каркасного дома своими руками Причому стрічку можна виконати, як монолітної залізобетонної, так і зі збірних бетонних блоків.

 

Основне завдання фундаменту - рівномірно передати навантаження від каркаса будинку на підставу.Тому він повинен бути достатньо міцним і надійним.

 

Каркас будинку може бути виконаний з залізобетонних, металевих або дерев'яних конструкцій.Залізобетонні колони і балки для малоповерхового будівництва практично не застосовуються, металеві конструкцій використовуються досить рідко - зважаючи на дорожнечу виготовлення і монтажу. Каркас каркасного дома своими руками Однак, металевий каркас в виявляється ефективний, коли необхідно зменшити вагу самого каркаса.

 

Велике поширення в будівництві каркасних будинків отримав дерев'яний каркас з таких порід як дуб, сосна і пр.Рекомендована мінімальна перетин бруса - 150х150 міліметрів. З'єднання кутових елементів влаштовують за принципом шип-паз.Зазорів в місцях сполучення при цьому бути не повинно.

 

Утепление каркасного дома своими руками Для збільшення терміну експлуатації будинку з дерев'яним каркасом, правильніше використовувати дерев'яні нагелі.Оскільки металеві елементи кріплення (цвяхи, саморізи і так далі) мають властивість іржавіти і ініціюють процес гниття і старіння деревини в місцях зіткнення.Внаслідок чого каркас втрачає міцність і стійкість через втрату жорсткості вузлів сполучення.

 

В період зведення каркаса необхідно передбачати розпірки або розкоси, оскільки в неповному вигляді каркас не завжди здатний сприймати навантаження від власної ваги, а також розпір при влаштуванні утеплення і може перекоситися або ще гірше - зруйнуватися.Хоча закладати утеплює матеріал в стінові проміжки зручніше за відсутності розкріплення.Як правило розкоси і розпірки роблять з матеріалу такого ж, як і основний каркас.

Возможно вам понравится

Веранда каркасного будинку. Часть2
Веранда каркасного будинку. Часть2
Побудова каркасного будинку
Побудова каркасного будинку
Будуємо каркасно-щитовий будинок
Будуємо каркасно-щитовий будинок
Веранда каркасного будинку. Частина 6
Веранда каркасного будинку. Частина 6

Що відбувається з курсом гривні? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інфобуд
Крім того, деякі банки NACA запропонувати когось клієнтів pogašat 'Валюта Кредити на спеціальних (l'gotnym) курсів - Tak zaâvil Банк "Фінанси та Кредит" 4 вересня я запропонував хто Позичальник-fizlicam Погасите Кредити на курс 11

"Золоті" трамваї Іжевська & Nbsp; & mdash; & NBSP; FLB.ru
В TAKOJ Plays запитом oskandalennyj березня Своїми rabotnikami, vyšedšimi mitingovat 'необхідні для zarplaty до резиденцій глав Удмуртія, gedirektor Андрій Батов operiruet formulirovkami необхідності необхідності комфорту для пасажирів.Придбані .. mеriya Харків.