Проектування і монтаж силових мережСилова мережа являє собою набір кабелів, що доставляють електроенергію від однієї точки до іншої. Вся принадність силової лінії в універсальному функціоналі - мережу можна розбити на окремі канали та використовувати їх як телефонної, телевізійної, охоронної та інших систем. Розбиття мережі здійснюється за допомогою розподільних щитків. Стандартна силова лінія складається з кабелів, обтиснутих гніздами і розетками. Для посилення сигналу в мережу включаються допоміжні пристрої.

Процес монтажу

Насамперед, необхідно затвердити з замовником і головним інженером техпроект. Після цього, на місце роботи прибуває монтажна бригада з необхідним обладнанням та інструментами http://armaks.com.ua/index/proektirovanie/0-5  . Завдяки  великому досвіду роботи в даній сфері і великий технічній базі, проект силової мережі буде зданий точно в строк без будь-яких затримок. Під час монтажу, ведеться суворий контроль за дотриманням правил техніки безпеки і встановленим стандартам якості.
Установка силової лінії складається з декількох етапів:

Етап підготовки. Спочатку необхідно отримання технічної документації, розробка та затвердження проекту, приймання обладнання та витратних матеріалів.
Підготовка приміщення. Усі будівельні роботи в приміщенні повинні бути завершені і передбачені ТЕХПРОЕКТ. Відповідно до архітектурним планом будівлі, необхідно встановити заставну конструкцію, прокласти кабельний тунель, борозни, ніші і заставні труби.
Створення інфраструктури. Тепер інженер-монтажник повинен виконати порожнисту збірку стійок, шаф, прокласти кабелі і підключити їх. Більш детальну інформацію про конструкції силового кабелю та сфері його застосування можна знайти тут ci.kiev.ua. Крім цього, необхідно перевірити надійність системи вентиляції та опалення, щоб уникнути проблем з пожежною безпекою.
Використовуючи коміри, ломики та інші пристосування, механізатор перевіряє суміщення отворів під болти і фіксують установки. Цей процес виконується в присутності чергових інженерів. Обов'язкова наявність захисного одягу, рукавичок і окулярів. Спуск готових виробів в прорізи вважається найнебезпечнішим етапом.
Тест мережі та оформлення документації. По закінченню монтажних робіт, проводиться тестування силової мережі з використання спеціальних приладів. Підсумкова документація буде включати схеми розкладки траси, опис використовуваного обладнання, журнал з переліком кабелів.

Всі монтажні роботи виконуються під наглядом головного інженера.