Проектування опалення

Твердотопливные котлы техникс http://xn--c1adkkjgb1a2a0i.com.ua/populjarnie-tvjordotoplivnie-kotli/tehnix/ это широкий выбор выбор котлов по доступным ценам . С ними ваш дом будет теплее .

Сучасна людина, що звикла до тепла і зручності житлових умов, як правило, просто не може уявити своє життя без системи опалення, яка дозволяє в непогідні зимові місяці забезпечити комфортні умови для життя. У наші дні ніхто вже не замислюється, що центральне парове опалення з'явилося відносно недавно, а попереднє йому автономне опалення, по суті, являло собою просту кам'яну піч, яка обіймала півбудинку і нещадно чадівшую.Современние технології висувають нові вимоги до опалювальної техніки, дозволяючи з більшою ефективністю , ніж раніше отримувати, а також раціональніше використовувати дорогоцінне тепло.

Старі радянські батареї опалення представляли собою важкі чавунні радіатори, які з кількох складових частин, така батарея була важкою, громіздкою і виглядала зовсім не естетично. Сучасна ж промисловість пропонує дуже широкий асортимент радіаторів опалення, які крім свого основного призначення - передавати тепло - виконують ще й допоміжну функцію, виступаючи елементом прикраси інтер'єру. Ергономіка сучасних батарей опалення, в порівнянні з чавунними радіаторами радянської епохи, досягла захмарних висот - сучасні радіатори опалення органічно і витончено впишуться в проект будь-якого дизайнера приміщень.

Замислившись про організацію системи опалення заміського будинку, необхідно врахувати безліч різних чинників. При проектуванні системи опалення враховуються, наприклад, розмір і кількість засклених вікон, наявність або відсутність в будинку теплих підлог, сауни, басейну, оранжереї або інших теплоємних приміщень. Вже на етапі проектування системи опалення важливо вирішити - на якому виді палива буде функціонувати опалювальний котел; розрахувати потужність котла, необхідну для ефективної роботи системи опалення котеджу; визначити: скільки і яких радіаторів опалення необхідно встановити, щоб тепло було у всьому будинку навіть в лютий мороз. Залежно від типу конструкції заміського будинку розумно якомога раніше турбуватися питанням максимального зниження рівня поточних тепловтрат.

Для фахівців питання організації системи опалення заміського будинку, як правило, не представляють ніякої складності. А ось простому обивателю, що вирішив самостійно продумати систему опалення свого котеджу, неминуче доведеться зіткнутися на цьому шляху з різними труднощами. Для економії часу і коштів ми настійно рекомендуємо доручити проектування системи опалення Вашого будинку професійним інженерам!