Професійний інструмент

Успішний досвід перших поставок Wilton Professional визначив подальшу «долю» серії. Принципово нових типів продукції фірма не пропонує (даний сегмент ринку досить консервативний), зате урізноманітнює лінійки товарів. Так, нещодавно ряд струбцин, що складався з G- і F-образ-них моделей, був не тільки розширено за типорозмірами, але і доповнений універсальної столярної з пістолетною рукояткою.

Профессиональный ручной инструмент ценится домашними мастерами, и потому выбирается исключительно по высоким техническим и качественным показателям. В интернет-магазине Инсел в большом ассортименте представлены инструметы для нарезания резьбы: метчики, плашки; элекроинструменты, измерительный и крепежный инструмент и другая продукция от известных мировых и отечественных торговых марок, которая выделяется своим качеством, практичностью, надежностью и невысокой ценой.


Перерахувати всю гаму виробів досить складно. Традиційно для ручного інструменту найпопулярнішими є різні губцевий моделі (пасатижі, плоскогубці, кусачки тощо), викрутки (тут покупця чекає великий вибір за типами та типорозмірами виробів) і молотки. Наступна по затребуваності - категорія вимірювальних пристроїв (рулетки і рівні на будь-який смак). Решта видів продукції, які умовно можна назвати «допоміжними», не настільки багаті за розмірним варіаціям, але найменувань включають дуже багато - від струбцин і сокир до верстаків і наборів біт.

Окремо згадаємо набір викруток для електротехнічних робіт з ізоляцією до 1000 вольт і стоїть трохи осібно пару автомобільних компресорів (в задумки на майбутнє були і залишаються поставки з автомобільної «тематики» - Wilton Automotive).

Інструмент від Wilton Інструмент, що позиціонується як професійний, підтверджує «звання» та якістю складання, і надійністю в роботі, і гідним зовнішнім виглядом: моделі відрізняються технологічністю, продуманим дизайном і відмінною ергономікою. Більшість рукояток - двокомпонентні, з непроскальзивающей вставками з гуми, що виключають виникнення мозолів при тривалій експлуатації. Хромоване покриття деталей не тільки грає на «імідж» (обробку можна відрізнити по матовому блиску поверхонь), але й створює надійний захист від корозії (така поверхня вважається найбільш стійкою до дії вологи).