Різновиди шаф для дому

Неможливо собі уявити інтер'єр будинку без наявності звичайної шафи для зберігання речей. Але, яким чином можна знайти стильну, і в тому числі і багатофункціональну шафу для будинку. Це питання не дає спокою багатьом жителям.

Качественная косметика и парфюмерия всегда популярны и затребованы, особенно, известных мировых брендов таких как versace bright crystal , Chanel Coco Mademoiselle и др., непревзойденный, чарующий аромат которых не оставит равнодушным никого.


Можна виділити два види самих звичайних шаф, вбудовані, які інтегруються в гарнітуру, і корпусні, вони можуть бути розміщені, як окремий елемент меблів. При цьому потрібно врахувати, що вбудовані меблі обходиться дешевше, оскільки, для їх виготовлення використовуються менше матеріалу.

Крім типу, шафи для будинку можна розділити і на види:

1. Орні шафи. Це найперший і більш економічний варіант. Його можуть дозволити собі багато. Така низька ціна обумовлена тим, що двері вивішуються на петлі, які обходяться недорого. А ось, наприклад, для відкривання дверей у шафи-купе потрібно виготовити складну систему. Орні шафи можуть бути оснащені як двома, так і одними дверима. І термін експлуатації такої шафи безпосередньо залежить від бережливого ставлення до нього.

2. Шафи-купе. Це більш дорогий варіант шафи для зберігання речей. Він відрізняється від орної шафи тим, що його двері відкриваються в сторону. Цю перевагу дуже добре використовувати в обмежених приміщеннях. Більшість цих моделей, із зовнішнього боку дверей, обладнуються дзеркалами. Це потрібно зробити виходячи з міркування, візуально розширити обмежений простір. Крім того, можна буде заощадити на покупку нового дзеркала. Незважаючи на те, що шафи-купе обходяться дорожче своїх аналогів, на їх покупку можна заощадити, якщо зовсім відмовитися від дзеркал і внутрішнього підсвічування. Але, ні в якому разі не слід заощаджувати на механізмі відкриття дверей.

3. Кутові шафи. Ця шафа теж відноситься до меблевого елементу, який дозволяє звільнити простір в малогабаритній квартирі. Більшість покупців купують даний тип шафи з одною і єдиною метою, щоб приховати комунікації в кімнатах.

4. Шафи з бічними секціями. Це варіант використовується для створення атмосфери комфорту і затишку, багато людей купують шафи з бічними секціями, на поличках яких можна розташувати різні дрібнички. В якості таких шаф можуть виявитися не тільки орні, але і шафи-купе.