Рекламні паперові пакети

В даний час міцні і екологічні паперові пакети використовуються не тільки в якості пакувальної тари, але і є відмінним рекламним носієм. Пакети з логотипом паперові - це велика рекламна площа, на яку за допомогою монохромного або кольорового друку можна нанести рекламну інформацію, контактні дані компанії, яскраві та креативні зображення. Фірмові пакети з логотипом - це реклама для вашої компанії або продукції.

Сегодня бумажные пакеты все больше используются и как оригинальная и современная подарочная упаковка. Поэтому всевозможные подарочные бумажные пакеты оптом и в розницу к любому празднику и дате можно заказать в интернет-магазине «WonderPack».


Ключовою перевагою даного виду рекламної упаковки є те, що споживач зможе використовувати паперовий пакет надалі, а значить, ваша реклама буде постійно потрапляти йому на очі і відкладатися в пам'яті.

Якщо ви хочете замовити пакети з логотипом паперові, варто уважно підійти до вибору їх виробника - це гарантує тривалий термін їх служби та відмінну якість нанесення зображень. Компанії, що багато років займаються виготовленням паперових пакетів, мають сучасну матеріальну базу для виробництва крафт-пакунків та використовують тільки високоякісну сировину.

Крім того, штаті компаній працюють досвідчені дизайнери, які зможуть розробити для вашої компанії незабутню рекламну упаковку.

Пакети з логотипом паперові та їх переваги

Крафт пакети з логотипом мають ряд незаперечних переваг - довговічність, міцність і стійкість до розривів. Саме тому така тара підходить не тільки для упаковки легковагих товарів, а й досить важких предметів.

Такі пакети екологічні, тому підходять для упаковки продуктів харчування і косметики.

А вартість паперових пакетів і можливість нанесення рекламної інформації робить їх найбільш затребуваним видом упаковки.

Сьогодні основними замовниками паперових пакетів з логотипом є:

- Супермаркети;

- Кондитерські магазини;

- Магазини іграшок, сувенірів, одягу і взуття;

- Кав'ярні та ресторани;

- Салони косметики та парфумерії;

- Винні бутики;

- Компанії, які планують проведення великомасштабних рекламних кампаній напередодні презентацій, виставок, ярмарків та дегустацій.