Ремонт балкона

Мешканцям багатоповерхових будинків рано чи пізно доведеться стикатися з проблемою ремонту та облаштування балкона. По-перше, можна буде розжитися додатковими квадратними метрами, якщо провести опалення, а по-друге, позбутися того непотребу, яким завжди завалена балконна лоджія.

В наше время хорошим альтернативным источником при частых перебоях с электроэнергией являются дизельные электростанции aksa, которые благодаря своим высоким техническим характеристикам способны обеспечить электричеством целый производственный объект.


Початкові роботи

Перш ніж почати щось робити, потрібно присісти і уявити, яким буде остаточний дизайн балкона. Можна скласти проект, накресливши його на папері, що дозволить скласти кошторис на матеріали. Тільки після цього, можна буде приступити до демонтажу вікон та інших елементів балкона. Важлива деталь, балконна плита повинна знаходитися в хорошому стані, щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій.

Утеплювач

Щоб балкон виглядав, як повноцінна кімната, де буде затишно в будь-який час року, його слід утеплити. Зазвичай балкони утеплюються з зовнішньої сторони, що потребують залучити альпіністів. Але, як відомо, такі послуги обходяться не дешево. Існує і другий варіант.

Можна утеплити балкон зсередини, але, в даному випадку, доведеться обшивати стіни пластиковими або дерев'яними панелями. До речі, утеплювати можна не тільки стіни, а ще й підлогу і стелю.


Як утеплювач можна використовувати мінеральну вату або пінопласт. Вибір за Вами. І один і другий володіє хорошими теплоізоляційними якостями.

Електропроводка

Так як балконне приміщення перетвориться на повноцінну кімнату, туди краще провести нову електропроводку. Пару розеток і вимикач буде достатньо.

Скління

Балкон слід засклити якісними вікнами, не слід економити на даному етапі, тому що майже весь холод потрапляє в квартиру через балконні вікна. Роботу по встановленню та демонтажу старої віконної рами краще довірити професіоналам. Зазвичай ремонт балкона з цього і починається. Слід нагадати, що нові вікна потрібно замовляти заздалегідь.

Підлога

Прийдеться вибирати один з двох видів підлог. Перший полягає в проведенні електричної теплої підлоги і укладанням керамічною плиткою. Цей варіант не з дешевих, але, створить атмосферу затишку і комфорту. Другий варіант передбачає утеплення підлоги пінопластом, а зверху укладати ламінат або дерев'яні дошки.

Стеля

Зі стелею менше проблем, її можна вирівняти і пофарбувати. Якщо є бажання, можна виготовити з гіпсокартону або вибрати натяжну стелю.