​Ремонт квартири в класичному стилі

Класичний дизайн і ремонт в класичному стилі - завжди актуальний варіант, якому ні по чому ні мода, ні культура, не думку. Зразковий традиційний стиль, будь-яку епоху знаходив натовпу шанувальників і фанатів. Чим такий хороший класичний ремонт? Розбираємося!

Ремонт вітальні в класичному стилі

Ремонт в класичному стилі СПб

Дизайн в класичному стилі - втілення витонченості і досвіду минулих років, в ньому поєднуються краса і комфорт, при цьому сам стиль просякнутий багатством і достатком. Віковий шик і вагомість класичного ремонту особливо приваблюють серйозних людей, в тому числі бізнесменів, політиків, юристів. Цікаво, що серед росіян, вибираючи з декількох запропонованих варіантів, в більшості схиляються саме до ремонту квартири в класичному стилі.

Уникальный интерьер квартиры дома создает успешный дизайнер интерьера Виктория Дронова, с опытом работы более 13 лет в индустрии дизайна интерьера. Студия интерьеров расположена в Днепре и Киеве. 

Якщо коротко і грубо, то дизайн квартири в класичному стилі - поєднання гладких рівних поверхонь правильної форми з різними лепнинами, візерунками і декором рослинної тематики. Меблі тут важка, солідна, в обробці і декорі використовуються тільки натуральні матеріали: природний камінь, дорогі породи дерева, натуральні тканини в оббивці меблів і шторах.

Ремонт залу в класичному стилі

При такому вагомому оформленні, класичний ремонт не рясніє якимись зайвими деталями, непотрібними полками або тумбами. Загальним багатому увазі сприяє ще й те, що багатства цього рівно стільки, скільки потрібно. Як грамотний сапер вміє вчасно зупинитися, не наступивши на бомбу, так і класичний дизайн не смітить пафосом і «понтами» на всі боки.

Ремонт в класичному стилі говорить про господаря квартири, що він не просто багатий, але ще і вміє витрачати свої гроші з розумом, освічений і зібраний, цінує комфорт і практичність. Класичний дизайн інтер'єру протягом багатьох років вибирали особи вищого стану, в ньому оформлялися цілі маєтки і палаци. Хочете знати, як візуально відрізнити дизайн в класичному стилі? Читайте про це далі!