Ремонт квартири в новобудові

У майбутніх власників нової квартири виникає образ красиво оформлених кімнат, де залишається лише розставити меблі. Але реальність сувора: простір обмежений заводськими плитами. Немає ні оздоблення, ні сантехніки, ні електрики. Буквально гола коробка.

В настоящее время существует множество способов очистки воды, но самый высокий среди них рейтинг фильтров для воды, способные сделать водопроводную воду качественной, безопасной и вкусной


Справа в тому, що забудовники орієнтуються на сучасні тенденції. Люди більше не хочуть жити в типових інтер'єрах і намагаються відразу ж змінити житло під свій смак.

Експерти відзначають, що ремонт в новобудові обходиться дешевше, ніж у старому будинку. Господареві квартири вдасться заощадити 25-30% грошей. Звичайно, впливає і тип ремонту: люкс, бізнес або економ. Якщо грошей не шкода, можна вибрати перший варіант. Близько 70% бюджету, витраченого на роботи класу люкс, припадає на оздоблювальні матеріали. Але найбільш затребуваним залишиться економ-варіант.

Ремонт нового приміщення включає цілий спектр робіт. Спочатку потрібно усунути огріхи будівельників. Потім - провести електропроводку, враховуючи при цьому планований інтер'єр. Після цього створюється стяжка підлоги, а стіни слід обштукатурити і зашпатлювати. Такі ж дії стосуються стелі. Після «брудних» робіт - фінішна обробка поверхонь.

Наприклад, в панельному, приміщення здають під чистове оздоблення. Тобто турбуватися про проведення чорнових робіт не знадобиться. Стіни і підлогу вже вирівняли. Залишається справа за косметичним ремонтом. Якщо будівля зводилася за монолітно-каркасним проектом, то квартира - просто голі несучі стіни. Решта завдань лягають на плечі господаря.

Збираючись провести ремонт самостійно або користуючись послугами майстрів, насамперед доведеться подумати про планування. На кресленні потрібно намітити міжкімнатні перегородки та двері, а також ніші. Якщо деякі стіни здаються зайвими - їх можна знести, якщо вони не несучі. Потрібні нові стіни? В якості матеріалу вибирають гіпсокартон, цеглу або піноблок.

На вартість ремонтних робіт впливає і документація: дизайн-проект та кошторису. Також витратитися доведеться на дозвільну документацію. Ще одна складова - матеріали для «чорнової» і «чистової» обробки, оплата робіт майстра, витрати на електротехніку. Треба враховувати і розцінки на додаткове обладнання: каміни, системи кондиціювання та вбудовану побутову техніку.

Найзначнішою статтею витрат вважається придбання будівельних матеріалів. Від цієї суми - 50-70%. Крім того, треба враховувати рішення додаткових питань. Наприклад, прибирання будівельного сміття.