​Ремонт квартири в стилі мінімалізм

Дизайн квартири в стилі мінімалізм - один з найпопулярніших варіантів ремонту квартири. Строгий і компактний, мінімалізм будується на чіткій геометрії, базових кольорах, функціональних предметах меблів. Мотиви та ідеї мінімалізму запозичили багато сучасні стилі. Але що саме має на увазі ремонт в стилі мінімалізм? Розбираємося!

Вы можете смотреть фото для взрослых абсолютно бесплатно в любое время.

Світлий ремонт в стилі мінімалізм в квартирі з об'єднаними кухнею і вітальнею

Ремонт в стилі мінімалізм СПб

Дійсно, більшість сучасних стилів мають свої відгалуження, позначені як мінімалізм: скандинавський мінімалізм, японський мінімалізм і т.д. Таким чином багато хто намагається організувати простір і оптимізувати свої квадратні метри. І все ж такі стилі - не справжній мінімалізм.

Повноцінний стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири характеризується наступним:

Перше важлива умова - для дизайну мінімалізму характерні відкриті і просторі приміщення. По можливості перегородки та стіни прибираються зовсім.

Чим більше вікна в квартирі - тим краще. Вікна сприяють природному освітленню квартири, за рахунок них простір здається більш живим і просторим.

Найпоширеніші кольори дизайну в стилі мінімалізм: біла або бежева основа і чорні, сірі або коричневі акценти, гра напівтонів.

Серед матеріалів: пластик, скло, хромовані поверхні, сталь, дерево і камінь або імітують дерев'яну і кам'яну фактуру поверхні.

Велика кількість фактурних поверхонь в мінімалізмі, на фото добре видно відмінне поєднання дерева, бетону а контрастного сірого текстилю

Всі меблі повинна мати просту геометричну форму з прямими лініями, можливі невеликі вигини. Ніяких орнаментів, складного декору, дрібних декоративних деталей.

Дизайн мінімалізм передбачає прямі і гладкі поверхні. Це стосується стін, підлоги, стелі, а також всіх меблів, в тому числі полиць. Доречними будуть прямокутні дзеркала різних розмірів.

Ремонт мінімалізму має на увазі роботу з електрикою, заздалегідь опрацьовується чіткий проект виведення розеток.

Аналогічно освітлення - добре, якщо ви по максимуму забезпечите квартиру природним світлом. І все ж мінімалізм передбачає галогенні лампи і рясне розсіяне освітлення. У деяких випадках зустрічається неон.

На вікнах розміщуються жалюзі, для яких характерні компактність і прямі лінії.

Дизайн квартири в стилі мінімалізм в першу чергу прагнути до простоти, простору і світла. Він ідеально підійде міським жителям, втомленим від пафосного декору і нав'язливою класики. Хочете ясною картинки і елегантного спокою? Тоді ремонт мінімалізм - ваш вірний вибір!

Теплі мінімалістичний ремонт заміського будинку, фактура натурального дерева відмінно поєднується з пейзажем за скляними стінами