​Ремонт ванної кімнати своїми руками

Ремонт у ванній комнатеРемонт у ванній кімнаті вимагає серйозного підходу. Всі види робіт повинні бути виконані дуже якісно, так як мова стосується водопроводу і каналізації, і існує ризик затоплення сусідів. В роботі слід врахувати, що в даному приміщенні завжди підвищена вологість, випаровування і для ремонту необхідно вибирати вологостійкі матеріали.

З чого починається ремонт у ванній? Для початку необхідно винести всю старі меблі, демонтувати ванну і сантехніку, розібрати старі труби. Перед початком робіт необхідно відключити подачу холодної і гарячої води. Для цього знадобиться фізична сила і застосування електроінструментів. Наприклад, якщо у вас стояли старі труби, на яких кілька шарів фарби, то без болгарки не обійтися. Щоб уникнути проблем, рекомендується, щоб електрикою у ванній займався фахівець.

Дженерик виагра купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сам ремонт приміщення починається класично: від стелі до підлоги. З поверхні стелі необхідно змити побілку і пил, якщо вони були. Якщо на ньому присутні нерівності, то їх потрібно вирівняти штукатуркою. Щоб підготувати поверхню до фарбування, необхідно нанести ґрунтовку. Фарбу краще всього наносити валиком, так вона ляже рівно і не буде ніяких розлучень. Для роботи у ванній найкраще використовувати вологостійку фарбу. Не варто стелю у ванній обклеювати шпалерами або облицьовувати важкими матеріалами. Адже через постійну вологи і пара є ризик, що вони можуть відвалитися.

Наступним етапом в ремонті будуть стіни. Для початку видаляємо стару плитку і маслянную фарбу зі стін, якщо вони були. Далі вирівнюємо стіни - або за допомогою штукатурки, або за допомогою влагоустойчивого гіпсокартону. Перед нанесенням оздоблювальних матеріалів необхідно обробити стіни водовідштовхувальним ґрунтовкою, вона повинна володіти також і антисептичним ефектом. Далі стіни можна або просто пофарбувати водооталкивающая фарбою, або покласти керамічну плитку.

Найважливіше у ванній кімнаті - це якісно виконаний підлогу, так як саме він захищає вас і сусідів від затоплення. Для початку його необхідно дуже добре очистити від старого покриття, бруду, пилу. Для того, щоб зробити рівну підлогу роблять бетонну стяжку. Далі займаються гідроізоляцією, для чого використовують спеціальні будівельні суміші. Після всіх цих робіт можна класти плитку. Покласти її дуже легко, з цим впорається практично кожен. Головне при укладанні плитки - не допустити, щоб під нею утворювалися порожнечі. Плітака повинна дуже щільно прилягати до основи. Після всіх цих робіт можна встановлювати сантехніку. Для її установки також рекомендується викликати фахівця.

Правильно відремонтована ванна кімната буде радувати мешканців протягом довгого часу.