Робоча зона в кімнаті

Сьогодні дуже багато людей можуть дозволити собі працювати, не виходячи з дому. Та й наявність в кожній квартирі комп'ютера давно вже не викликає подиву. Кожен з нас досить багато часу проводить саме за комп'ютером і як зробити так, щоб робоча зона поєднувалася з іншим інтер'єром в квартирі.

В настоящее время в состав многих схем управления на различных объектах входят частотные преобразователи , которые используются так же в автоматических линиях, промышленных станках и многих других агрегатах.


Можливі рішення проблеми

Для прикладу візьмемо звичайну квартиру, тому що якщо у людини є можливість виділити окреме приміщення для кабінету, то там вже дещо інші критерії по дизайну і інтер'єру.

Основним предметом в робочій зоні звичайно ж є стіл. Виходячи з потреб людини розглянемо ті рішення, які доступні. В першу чергу, якщо це саме робоче місце, то необхідно вибрати розташування столу в квартирі таким чином, щоб вас нічого не відволікало в процесі роботи.

Тобто перед очима і в зоні вашої уваги не повинно бути обіднього столу або ліжка. У той же самий час необхідно враховувати освітлення, найбільш правильним буде розташоване поруч вікно з лівого боку і під таким кутом щоб екран монітора не блікував. Якщо не виходить поставити стіл саме так, то можна обійтися і світильником.

Конфігурації комп'ютерних столів

З місцем розташування ми визначилися, тепер розглянемо необхідну конфігурацію. Сучасні рішення дизайну таких столів маю кілька стандартних видів. Але на практиці все-таки варто віддати перевагу столам з порожніми ніжками. Так як це рішення дозволяє прибрати з очей зв'язки проводів та кабелів, що надає робочому куточку більш естетичний вигляд.

Наступний момент, на який варто звернути увагу - це наявність поличок і шафок, суміщених зі стільницею. По-перше, відстань до них повинна не перевищувати витягнутої руки, по-друге, конфігурацію треба вибирати саме під вас індивідуально, скажемо вам зовсім не потрібна поличка під диски, а ось під  журнали просто необхідна.

форма столу

У продажу можна знайти комп'ютерні столи різних модифікацій. Починаючи від:

простих прямокутних,
кутових,
і закінчуючи трикутними.

Найкориснішим для вашого зору вважається саме трикутний, бо монітор стоїть на правильній відстані і на чолі кута, непоганий в цьому відношенні і кутовий.

Але що хочеться відзначити, вибір дизайну столу якраз залежить від вашого приміщення.

В наших малогабаритних квартирах не кожен може собі дозволити, наприклад, великий кутовий стіл, інакше він захарастить половину квартири, не залишивши місця для іншого. Або скажемо трикутний, він більше підійде для офісу, бо розмістити його в стандартній квартирі поєднуючи з іншими меблями досить складно.