​Розробка дизайн-проекту інтерєру, етапи, терміни і ціни

Якщо вам необхідна послуга з розробки дизайн проекту квартири, кімнати або офісу - то, фахівці зареєстровані на нашому сайті з радістю допоможуть вам у цьому питанні.

Грамотно виконані, з урахуванням всіх існуючих норм і вимог робочі креслення - є детальним керівництвом для будівельників і обробників на всьому відрізку ремонтно-оздоблювальних робіт.

Спеціаліст приїде у зручний для вас час на об'єкт для того, щоб зробити необхідний обмір квартири. Після того як обмірний план кімнат складений, у дизайнера з'явитися деяке уявлення про майбутній інтер'єр.

Эротический массаж в Киеве подарит Вам незабываемое удовольствие по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наступний крок: створення об'ємно-планувального рішення приміщення. Здійснюється зонування, виконується прив'язка приміщень різного призначення до вхідних дверей, вікон, сонячної або темний бік, обов'язково береться до уваги можливість тих чи інших змін планування з інженерної точки зору. Результатом даного етапу над проектом стає експлікація приміщень з урахуванням перепланування. На цьому ступені, коли перепланування приміщень вже затверджена вами, можна приступати до процедури узгодження проекту в необхідних інстанціях.

Стильове рішення кімнати, квартири або котеджу - наступний пункт, визначається, яким буде стиль майбутнього інтер'єру, з урахуванням як модних тенденцій і напрямків, так і ваших індивідуальних смаків і уподобань. Ви обговорюєте колірні рішення, вибираєте оздоблювальні матеріали тощо Результатом цього етапу є створення ескізів вашого майбутнього інтер'єру. На цьому ж етапі, виконується комп'ютерна візуалізація інтер'єру - наочні тривимірні картинки вашого інтер'єру фотографічного якості, які дозволяють отримати повне уявлення про застосовуваних матеріалах, їх фактурі, кольорі, про обраних меблів і предметах інтер'єру, отримати повне уявлення про світлових сценах і освітленні.

Далі настає найважливіший за значимістю момент - створення основного комплекту робочих креслень дизайн проекту.