Самостійна установка міжкімнатних дверей

На перший погляд, установка міжкімнатних дверей своїми руками не такий вже і складний процес. Однак це лише видимість. Міжкімнатні двері - один з елементів дизайну квартири. Вона повинна вписуватися в інтер'єр, і, крім того, ідеально виглядати. Саме тому, до установки дверей потрібно підійти з особливою ретельністю.

Вам нужны качественные двери ? Тогда   элитные дери именно то что вам нужно.


Установка міжкімнатних дверей повинна проводитися за допомогою спеціальних інструментів. Якщо ви вирішили встановити двері самостійно, то будьте гранично уважні - подряпати дверне полотно дуже легко, а вада буде помітний і зіпсує зовнішній вигляд дверей.

Найскладніше - це не установка дверей (дверного короба), а врізання замку, прирізка і підгонка петель. Зараз ви дізнаєтеся, як уникнути пошкоджень двері на цих етапах.

Петля повинна знаходитися врівень з торцевою частиною двері. В іншому випадку зовнішній вигляд дверей буде зіпсований непотрібним поглибленням. Легко поправний варіант, якщо ви встановите петлю не дуже глибоко і двері буде закриватися нещільно. Ця вада з легкістю можна виправити. Не переживайте, якщо у вас буде виходити неідеально - установка міжкімнатних дверей своїми руками дуже трудомісткий процес, що вимагає певних навичок.

Якщо при покупці дверей продавець вас переконує в тому, що неналежного розміру короб можна підрізати самостійно - біжіть від нього геть. І дверне полотно, і короб потрібно підрізати тільки в столярному цеху. Довірте цю роботу професіоналам, щоб не довелося потім купувати, замість зіпсованої вашими поки не занадто спритними в будівництві руками, нові двері.

Установка міжкімнатних дверей - процес, що вимагає особливих навичок і спеціальних інструментів. У той же час, абсолютно реально встановити двері самостійно. Тільки будьте акуратні й точні, і тоді ваша нова двері ще довгий час буде вас радувати.

Вибираючи двері, зверніть увагу на якість дверного полотна. Чим воно вище, тим дорожче буде коштувати самі двері. Ви без зусиль можете знайти міжкімнатні двері  , які влаштують вас і за якістю, і за ціною.