Шафи-купе - елемент сучасних меблів

Ще років 15 тому поєднання слів «шафа» і «купе» виглядало задачкою для дитини. Наприклад, розділити предмети по галузях «меблі» і «транспорт».

В наше время нет ни одного человека, который в той или иной мере не пользовался косметическими средствами. Но среди множества известных брендов белорусская косметика занимает особое место, благодаря высокому качеству, экологичности продукции и удивительно низкимценам.

Сьогодні навіть школяр знає, що таке шафа-купе, і як він виглядає. І настільки зростаюча популярність зовсім не безпідставна. Такі меблі дозволяють вмістити всі наявні домашні речі, заощадити житловий простір, надати йому просторого і затишного вигляду. Тим більше що конструкцію дверей купе можна використовувати як елемент зонування приміщення.

Серед інших переваг таких шаф - можливість вибору модифікації:

вбудований;

корпусний;

з антресолями.
Чи не менше способів оформлення дверного полотна. Шафу можна обладнати дзеркальними дверима, прикрасити матовим, кольоровим, вітражним склом. Для декору можна використовувати техніку фотодруку, алмазного гравіювання, художнього розпису або піскоструминної обробки.

Величезна місткість дозволяє експлуатувати ці меблі в якості і шафи, і складу домашньої побутової техніки, і бібліотеки, і серванта для посуду. А вбудовані шифоньєри можуть використовувати в своїй конструкції стіни приміщення.

Тому такі конструкції скоро повністю замінять радянські трьохстулкові шафи, навісні вішалки і вбудовані ніші. До речі, сучасні технології дозволяють «ховати» в простір купейних меблів ліжка, письмові столи, холодильники та інше.

Матеріал, що використовується у виробництві шифоньєрів типу купе, стійкий до вологи і перепадів температур. Тому таку конструкцію можна встановлювати на кухні і на балконі, а також у ванній кімнаті.

Але у цих диво-меблів є і свої мінуси. Головний з яких - незначна деформація при установці. Особливо якщо мова йде про вбудовані конструкції. Найчастіше це пов'язано з нерівностями стін і підлоги в приміщеннях, усунути які в момент монтажу шафи навряд чи вдасться.

Для механізмів використовується м'який метал - алюміній. І при його систематичній експлуатації можуть виникнути пошкодження. Завжди зберігається ризик, що високі двері зісковзнуть з алюмінієвих рейок. Панелі з підсвічуванням виконують виключно функцію декору. Повноцінним джерелом світла в приміщенні вони вважатися не можуть.

В цілому переваг у шафи-купе значно більше, ніж недоліків. Але остаточне рішення про придбання залежить від покупця.