Що краще ламінат чи паркетна дошка?

Ні паркетна дошка, ні ламінат не можуть змагатися один з одним по популярності і затребуваності. Кожен з них знаходить своє місце застосування, своїх шанувальників, що віддають перевагу тільки ламінату або тільки дошці. І ось уже довгі роки вони не втрачають позицій на ринку будівельних матеріалів. Залишається лише розібратися в перевагах кожного з них.

Сегодня производится большое количество различных видов напольного покрытия, но одним из самых престижных и экологичных является массивная доска. Натуральная массивная доска Амбер Вуд - это не просто паркет, это комфорт и уют в доме, это частичка природы в доме.


Паркет з'явився набагато раніше ламінату і вже давно відомий в якості підлогового покриття. Паркетна дошка при цьому являє собою невеликі за розміром, легкі і цілком надійні дерев'яні пластини, що складаються з декількох шарів.

Верхній, так званий, цінний шар, виготовляється з різних порід дерев і змінюється залежно від колекції. Інші шари практично завжди складаються з сосни і розташовуються перпендикулярно один одному.

Унаслідок того, що всі верстви скріплюються між собою клеєм, паркетну дошку намагаються віднести до матеріалів, що не відповідає екологічній безпеки. Однак вона все ж набагато чистіше і натуральніше більшості штучних покриттів.

У будь-якому випадку це дерево, а воно цінувалося в усі часи. З іншого боку, паркетна дошка негативно ставиться до хімічних речовин і вимагає особливого догляду, який буває просто неможливий. У таких випадках краще купити ламінат. Він більш простий у використанні і менш вибагливий. Вибираючи покриття провідних виробників, можна зовсім забути про те, що знаходиться на підлозі, буквально на десятиліття.

Ламінат на сьогоднішній день пропонується в найрізноманітніших колірних гамах, може мати декоративні елементи, вставки і, якщо його правильно підібрати під свій інтер'єр, він стане прекрасним його доповненням, не впадаючи в очі і не створюючи несприятливих для ока контрастів.

Але ще краще ламінат зарекомендував себе в нежитлових приміщеннях. Підібрати сюди підлогове покриття не так-то просто. Необхідно, щоб воно відповідало безлічі найрізноманітніших вимог. Але ламінат 33 класу створює величезну конкуренцію іншим матеріалам і займає перші місця за популярністю використання. А все завдяки його якісним характеристикам.

Він міцний, надійний, стійкий до великих навантажень і не боїться практично нічого. Крім того, останнім часом виробники почали пропонувати нові, більш удосконалені, верхні шари покриття і системи укладання, що робить його ще більш довговічним, а вибір в тих чи інших випадках просто очевидний