Що означає база ЗЕД

Сьогодні, практично, кожна процвітаюча в бізнесі компанія постійно проводить маркетингові дослідження, які обов'язково включають в себе достовірний збір різної інформації з надійних офіційних джерел. Одним з таких протоколюємих перевірених джерел є база даних зовнішньої економічної діяльності (ЗЕД).

На данный момент одним из самых эффективных и востребованных способов успешного ведения дел в различных областях является база вэд , приобрести которую можно у компании и с помощью которой можно решить множество вопросов, связанных с таможенными декларациями, с подбором надежных поставщиков и др.

База ЗЕД - це головний і важливий інструмент для проведення якісного аналізу, який розкриває всю структуру та обсяг експорту та імпорту країни. Вона в себе включає базу даних ВМД (вантажних митних декларацій), обсяг і вартість товару, час проходження митного контролю та всю існуючу товарну номенклатуру, призначену для експорту та імпорту.

Маркетингові відділи компаній з бази даних ЗЕД отримують багатющий матеріал для високоякісного аналізу. За допомогою цих даних аналітики збирають, обробляють і ретельно аналізують відомості про рух товарів через митницю, отримують повну інформацію про сьогоднішній стан зовнішньої торгівлі країни, дізнаються про торгівельний та платіжний баланс країни. Крім того, вони відстежують динаміку і всі зміни в розвитку певної компанії-конкурента, визначають зростання і падіння вітчизняного виробництва, планують діючу стратегію ведення успішного бізнесу, як на території країни, так і ближньому і далекому зарубіжжі. Вони отримують точну статистику перевезення всіляких вантажів за межі країни, яка дозволяє встановити періодичність і визначити стабільність поставок в будь-яке місце.

Сьогодні величезна кількість компаній використовують актуальну базу даних ЗЕД в якості основи для сценарію розвитку різних операцій імпорту та експорту. Доскональний аналіз зовнішньої економічної діяльності дозволяє організаціям отримати чітку картину всіх взаємин і результатів будь-якої конкретної компанії. Початкові дані по фільтру ЗЕД для певного підприємства дозволяють отримати найбільш повний звіт за всіма видами її діяльності із зазначенням повного обсягу всіх вантажів і періодичності їх поставок.