Що таке автоматичний вимикач?

При будівництві будинку або ремонту в квартирі кожна людина стикається з питанням електропостачання. Як правило, люди самостійно беруться за електромонтаж. Прокладка кабелю - процес не складний, але зробити все правильно згідно з ПУЕ (правила улаштування електроустановок). Основним елементом безпеки в електроживленні є автоматичний вимикач.

Зазвичай автоматичний вимикач називають - «Автомат». Це спеціальний пристрій, який виконує наступні функції:

Комутацію електричного кола (Замикає і розмикає певну ділянку електричного кола.);

Захищає електричний ланцюг від пере навантаження. Тобто як тільки на ділянці ланцюга, в якому встановлений «автомат», потужність перевищить максимально допустиму, автомат розімкнеться електричний ланцюг;

Вы можете купить автоматические выключатели по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Захист від короткого замикання.

Кожен з автоматичних вимикачів, який використовується в системах опалення ЗЕБРА Ево-300 і Плівкові електронагрівачі, а так само в системах «Теплого статі», можуть відключатися вручну.

Автоматичні вимикачі виробляються діелектричного матеріалу. На лицьовій стороні «автомата» зображена маркування заводу виробника (бренд, каталожний номер), а так само основні характеристики.

Задня частина «автомата» виконана таким чином, щоб автоматичний вимикач був встановлений DIN-рейку і має спеціальну засувку.

DIN-рейка являє собою спеціальну пластину шириною 35 мм, яка призначена для установки на неї УЗО, модульних контакторів, автоматичних вимикачів, лічильників електроенергії і т.д. При установці «автомата» на DIN-рейку досить завести верхню частину вимикача і натиснути на нижню частину, для того щоб зафіксувати в положенні фіксатор.

У стельових системах опалення ЗЕБРА Ево-300 використовуються автоматичні вимикачі для однофазного введення і трифазного струму.

Однофазні «автомати» бувають двох видів:

Однополюсний, призначений для «розриву» фазного кабелю;

Двополюсного, призначений для розриву як фазного, так і нульового проводів.

Трифазні автомати так само діляться на два види - триполюсною і чотириполюсні.