Що треба знати при упакуванні подарунків

Будь-який подарунок гідний красивого й підходящого нагоди упакування. Гарна обгортка, стрічки, квіти та інші деталі надають урочистості й створюють настрій свята. Для правильного вибору упакування необхідно мати на увазі стать і вік іменинника.

На сегодняшний день красивая и оригинальная упаковка товара или подарка, картонная коробочка или пакет, стала правилом хоршего тона и знаком любви и уважения к человеку. Поэтому изготовление картонной упаковки и необычное ее оформление в подарочную означает, что подарок приобрел праздничный и завершенный вид.

Для чоловіка упакувати подарунок краще стримано, не зловживати великою кількістю стрічок і квітів.

Підбираючи святкове упакування для подарунка жінці, необхідно враховувати її вік, статус і родинні зв'язки.

Для дитини упаковувати подарунок потрібно яскраво й весело, щоб в кожній деталі було відчуття свята.

Найчастіше можливість упакувати подарунок надається безпосередньо в тій торговій точці, де ви його придбали. Але якщо фантазія та ентузіазм - ваші вічні супутники, то можна упакувати подарунок самостійно. І в тому і в іншому випадку необхідно пам'ятати декілька правил поєднання кольорів і стилів, які знадобляться для оформлення сюрпризу зі смаком.

Поєднання кольорів для святкової упаковки

Білий колір використовують тільки як доповнення, як основний цей колір краще не вибирати, нехай з нього будуть підібрані деталі й прикраси.

Сонячний жовтий колір стане відмінним доповненням до фіолетового, зеленого та коричневого кольорів.

З помаранчевим поєднуються червоний, зелений, синій і фіолетовий.

Червоний в якості основного кольору упакування підходить для маленьких подарунків, його доповнять сірий, жовтий, рожевий, білий, золотистий і сріблястий.

Рожевий колір поєднується з фіолетовим, бордовим, білим.

Нейтральний зелений колір підходить для упакування подарунків малознайомим людям.

Темно-зелений поєднується із золотим, жовтим, помаранчевим і білим кольорами.

Світло-зелений - з коричневим, жовтим і сірим.

Синій колір зазвичай вибирають для оформлення чоловічого подарунка, його доповнять деталі сріблястих, білих, жовтих, блакитних тонів.

Світло-синій колір упаковки може бути відтінений деталями білих, рожевих, світло-жовтих і темно-синіх відтінків.

Складний фіолетовий колір поєднується з сріблястим, білим, жовтим, помаранчевим і рожевим.

Для основного кольору упакування не варто вибирати сріблястий і золотистий кольори, використовуйте їх тільки в якості доповнень.При виборі кольорів і відтінків враховуйте вік іменинника: чим старіший, тим спокійніший колір і декоративні елементи.Як упакувати подарунок ви знаєте, тепер необхідно вирішити, як привітати іменинника.