Синій колір - морський дизайн

Вже давно увійшло в традицію, що синій колір символізує чоловічу стихію, силу і рішучість. Тому навіть в дизайні інтер'єру до синього вдаються саме чоловіки. Жінки ж вибирають собі більш ніжні відтінки цього кольору (світло-блакитний). Але, так чи інакше, в дизайні інтер'єру синій колір не є поширеним.

В настоящее время ни один офисный интерьер не обходится без специальной офисной мебели. Самый неизменный и необходимый атрибут - офисные стулья москва , офисные кресла отличающиеся высоким качеством, удобством, практичностью и современным дизайном, в ассортименте представлены на сайте компании "Феликс".

Морський мотив в інтер'єрі

Використання синього кольору в оформленні інтер'єру найчастіше зустрічається в прибережних готелях і заміських будинках відпочинку. Він має на людину заспокійливу дію, дозволяє зосередитися на роботі, і, на відміну від червоного, створює відчуття прохолоди.

Найпоширенішою тематикою в останні роки стала морська. Такі інтер'єри побудовані на поєднанні синього і білого кольорів. Це пов'язано з тим, що така комбінація викликає асоціації з морською гладдю, білизною хвиль, чистим і ясним небом. Для підтримання образу додаються в невеликій кількості такі відтінки, як кораловий (рожевий). Той чи інший інтер'єр із застосуванням синього кольору в рівній мірі може привертати увагу як жінок, так і чоловіків, все залежить від яскравості і насиченості обраного відтінку.

Привабливим поєднанням є використання жовтого разом з синім кольором. Інтер'єри такого типу найчастіше зустрічаються у творчих натур. Теплий жовтий на тлі насиченого синього стає більш сонячним і начебто, починає світитися.

Аксесуари

Відмінним доповненням як в інтер'єри морської тематики, так і в будь-якому іншому, побудованого на основі синього кольору, є застосування дерев'яних аксесуарів, меблів і просто колірних плям.

Використання коричневого кольору в морському інтер'єрі може додати образ корабля або прекрасного дерев'яного будиночка на березі моря. Нерідким є поєднання синього з чорним і відтінками сірого. Але таке поєднання характерно для суворих і стриманих за характером людей.

Мабуть, найбільш природним є поєднання синього і зеленого кольорів. У тій же мірі як і зв'язка синій - білий, поєднання зеленого і синього кольору викликає асоціації з природою, свіжою зеленню і небесною гладдю. Зелений привносить в синій інтер'єр жвавість і глибину образу. Оскільки синій колір так само як і зелений найбільш помітний людським поглядом, то в синьо-зеленому інтер'єрі часом буває досить складно розрізнити чітку межу між двома кольорами. Незважаючи на це інтер'єр залишається гармонійним, затишним, повним свіжості і легкості.