Системи спостереження

На цій сторінці представлені всі наші товари, призначені для організації відеоспостереження: від готових комплектів обладнання до довідкових посібників з монтажу та тестування, цікавих тільки професійним монтажникам. Наш магазин відеоспостереження має багату історію співпраці з різними замовниками, тому ми підтримуємо максимальна різноманітність в асортименті товарів: AHD-камери є сусідами з сучасними цифровими, а справжні камери відеоспостереження розташовані поруч з муляжами.

Профессиональные системы видеонаблюдния Вы можете купить на сайте http://novicam66.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Системи спостереження, заздалегідь зібрані постачальниками настільки ж різноманітні: на основі готових рішень ви можете розгорнути IP-відеоспостереження або AHD-відеоспостереження в лічені дні. Комплект відеоспостереження може включати накопичувач даних, наприклад, жорсткий диск, а може бути по-спартанськи строгим, тобто складатися лише з камер, кабелів і реєстратора.

Ми пропонуємо як вуличні, так і домашні системи відеоспостереження. Крім готових рішень ви завжди можете вибрати потрібні вам комплектуючі для індивідуального проекту (до речі, при необхідності його розробку і установку ви можете замовити у наших же фахівців). Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією навіть якщо вам потрібна всього одна камера відеоспостереження, вулична або домашня: ми зуміємо знайти для вас найкращий варіант і, можливо, надати знижку.

Зверніть увагу і на інші розділи магазину: може бути, саме додатковий захист від морозу у вигляді термокожуха або грозозахист потрібні вам для того, щоб бути впевненим у надійності своєї системи спостереження? Додаткове підсвічування і чутливі мікрофони для відеокамер також стануть вагомим внеском у безпеку вашого об'єкта.