Скандинавський стиль квартири

Скандинавський стиль житлових приміщень є останньою модною тенденцією 2014 року. Його проста краса і практичність завоювали серця мільйонів, можна сміливо сказати, що подібний тренд буде популярний не один сезон не тільки в Європі, але і в нашій країні. Втілити цей напрямок досить легко, навіть своїми силами, воно буде доречно як для заміських будинків, так і для невеликих квартир. Які ж нюанси лежать в основі скандинавського напрямку в дизайні.

Строительство домов или коттеджей сегодня требует от застройщиков профессионализма и опыта, так как это довольно сложная и ответственная задача. Специалисты компании "ТЭК Строй" строительство коттеджей производят профессионально, качественно, любой сложности, соответствуя всем мировым нормам и стандартам современного строительства.


В першу чергу, починати необхідно з визначення колірної гами. Переважаючі відтінки - світлі, базовий колір майже завжди тільки білий, часто можна зустріти холодні фарби. Яскраві кольори використовуються лише для акцентів, в їх основі лежать природні півтони (жовті, зелені, коричневі).

В основі напрямку, визначальним чинником є простір і наявність вільного простору, в кімнаті обов'язково повинно бути багато зведеного місця, захаращення перебувають під суворим табу. Домогтися подібного ефекту можна використовуючи багатофункціональні меблі. Так, система зберігання розміщується не тільки в шафі, а й усередині ліжок, крісел або кушеток.

В інтер'єрі використовуються прості і натуральні матеріали, тут немає складних фактур і хитромудрих орнаментів. Всі лінії відрізняються строгістю і правильною герметичністю. Перевагу при виборі матеріалів для обробки слід віддавати паперовим шпалерам, дереву, фарбі.

Доречно буде використання натурального, легкого текстилю, його застосовують для оформлення віконних прорізів, декорування ліжка або меблів. У зоні відпочинку досить часто розміщують невеликі килимки або циновки.

Що стосується декоративних елементів, то вони, звичайно, присутні, однак, у вельми помірних кількостях. Ви можете використовувати пару сімейних фотографій або улюблену картину. Часто можна зустріти і живі рослини, предмети побуту (посуд і т.д.), що використовуються лише для краси.