Скляний фартух для кухні

Фартух з скла для будь-якої кухні - це відмінне рішення, прекрасна заміна традиційній керамічній плитці.

Скляний фартух пропонує рішення для різних завдань, таких як:

- Захист стіни, обробленою за допомогою шпалер або пофарбованої, за допомогою знебарвленого скла, яке відрізняється від простого своєю абсолютною прозорістю;

- Створення оригінального, незвичайного малюнка за допомогою скла з фотодруком, або з малюнком, нанесеному на спеціальну плівку.

- Додавання кольору в кухонний інтер'єр, створення колірної гармонії за допомогою пофарбованого скла;

- Зорове збільшення вільного простору за допомогою дзеркального фартуха.

Мороженое всегда было главным лакомством не только детей, но и взрослых.Сегодня,благодаря своему разнообразию: мороженое с арахисом, шоколадное, мороженое с курагой или сгущенкой, можно насладиться необыкновенным вкусом этого непревзойденного десерта.


Скляний фартух повинен бути виготовлений з розжареного скла, яке набагато міцніше звичайного, приблизно в п'ять разів. Таке скло можна встановлювати поблизу варильної поверхні, не боячись за його міцність, воно не розплавиться і не розіб'ється. Скло - це природний матеріал, з яким легко і зручно працювати, він абсолютно нешкідливий.

Фартух із загартованого скла зручний і практичний, підтримувати чистоту поверхні дуже просто, так як бруд не проникає всередину. Одна з переваг скла перед керамічною плиткою - це відсутність швів, куди може забитися бруд. Крім перерахованих достоїнств, фартух з скла - це дуже оригінально, красиво і незвично, а різноманітність дизайну відкриває приголомшливі можливості для польоту фантазії.

Але, незважаючи на всі очевидні переваги, існують кілька міфів, широко розійшлися серед споживачів, які можуть негативно вплинути на рішення про придбання скляного фартуха для кухні.

Міф 1. Скло - дуже крихкий матеріал. У будь-який момент фартух може розлетітися на дрібні осколки, від будь-якого необережного впливу скло може піти тріщинами.

Міф 2. Скло дуже легко подряпати.

Міф 3. На склі будуть дуже помітні будь-які плями, доглядати за поверхнею буде дуже складно.

Міф 4. Скляний фартух - це дуже дороге задоволення.

При придбанні фартуха з загартованого скла, потрібно пам'ятати про наступні моменти:

- Замовляти фартух в кінці всіх робіт з монтажу кухні;

- Заздалегідь розрахувати, де буде необхідно зробити отвори;

- Правильно підібрати освітлення;

- Простежити, щоб дизайн скла збігався за стилем з дизайном кухні.