Спальня в стилі арт-деко

Арт-деко - це втілення переплетених поєднань, здавалося б не відповідних один для одного речей. Арт-деко коштовний ексклюзив, в результаті оригінальних декорів кімната повна помпезності, шику й багатства. А оформлена спальня в цьому стилі спонукає до безтурботного відпочинку. Досконалість ліній, покриттів і матеріалів.

На сегодняшний день одним из мировых лидеров в производстве климатического оборудования является
компания Daikin. Поэтому и Оборудование для кондиционирования брэнда DAIKIN пользуется огромной популярностью, так как это лучшие устройства для систем вентиляции, благодаря высокому качеству материалов, надежной электронике и долговечной работе.

Основа стилю. У кімнаті в такому стилі не повинно бути дешевих атрибутів. Головну роль відіграють коштовні елементи, це й метали, і напівкоштовні камені, цінні породи дерева, почесні й вироби зі слонової кістки і звичайно шкіра крокодила.

Ліжко

Візитна картка приміщення, безумовно, ліжко, воно повинно бути величавого й розкішного оздоблення. Текстиль тільки шляхетного походження. Шик спального місця повинні підкреслювати дзеркала й картини, ложе повинно бути залито світлом. Виготовлене ліжко, повинне бути з цінного сорту дерева або металу.

Стіни

Провідна роль у будь-якому інтер'єрі віддана стінам, в арт-деко їм віддана також важлива позиція. Даний напрямок повний як асиметричних, так і прямих ліній. Існує кілька варіантів оформлення площі стін:

Обклеювання шпалерами;

Застосування декоративної штукатурки;

Використання стінових панелей;

Драпірування стін тканиною.

При виборі будь-якого способу важливо, щоб на стінах були зображені малюнки, наприклад, квіти.

Підлога

Для покриття підлоги вибирають лінолеум, паркетну дошку або ковролін. Але особливо витончено виглядатимуть пристрої наливної підлоги.

Деякі особливості стилю

Є риси, за якими стиль не можна сплутати з іншим:

Присутність орнаментів;

Картини та дзеркала на стінах;

Округлі форми поверхні, тобто елементи у формі кола, хвилі й еліпсу; (присутність подіуму, двоярусні стелі з відповідними окантовками)

Наявність великої кількості вільного простору;

Величезна кількість освітлювальних приладів;

Наявність дзеркал для розширення простору й відображення множинності деталей;

Рами на дзеркалах можуть бути за формою як промінчик сонця.