Споруда Каркасного Будинки Своїми Руками

Каркасный дом Представляємо вашій увазі фото будівництва каркасного будинку, за однією з можливих технологій, а саме так званої технології "Платформа".Сподіваємося, що ці фото допоможуть, в споруді каркасного будинку своїми руками, і дадуть відповіді про основні вузлах каркаса.

 

Існує безліч способів і технологій для побудови каркасного будинку, (огляд деякі з них представлені на цьому порталі) від зборки каркаса на будмайданчику з обрізних дощок, до виготовлення каркаса будинку в заводських умовах із метало-профілю і панелей.

 

План приніс додому фото справа. Общий план каркасного дома замах ogovorimsâ технічний директор каркасні конструкції цього будинку Veloso на півдні, і на dolzen Стати dačej для відпочинку у вихідні.Тому деякі використані рішення можуть не підійти для середньої смуги Росії, наприклад такі як відсутність тамбура або широке застосування мансардних вікон для освітлення другого поверху.

 

На прохання господарів які є шанувальниками Франції, планувальне рішення їхнього будинку нагадує про будинки Провансу.Увійшовши, потрапляєш в передпокій. Завдяки великому вікну-двері, вона ще є і своєрідною верандою. Конструктивная схема каркасного дома Зліва знаходиться простора кухня-їдальня, з їдальні через вікно в передпокої відкривається прекрасний вид на ділянку.Далі ванна-пральня, і вітальня з таким же вікном-дверима, як і в передпокої.Сходами з вітальні можна піднятися наверх. На другому поверсі розташовані три спальні і невеликий сан.вузол. Для освітлення обрані мансардні вікна, - це дозволило трохи заощадити на будівництві.Мансардні вікна дещо дорожче звичайних, але з урахуванням того що вони вбудовуються між крокв, і для їх установки не було потрібно влаштовувати додаткові фронтони в даху, їх застосування було цілком виправдане.

 

На наступній фотографії показаний Конструктивна karkasnogo додому takzhe BLE rassmotrety nekotorиe uzlи.

Возможно вам понравится

Каркасно щитові будинки своїми
Каркасно щитові будинки своїми
Будуємо будинок своїми руками і
Будуємо будинок своїми руками і
Споруда каркасного будинку
Споруда каркасного будинку
Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...