​Способи візуального збільшення маленької кухні. Дизайн маленької кухні

Володарі маленьких кухонь знають, наскільки вони незручні для приготування їжі. Крім того, в маленькому просторі постійно може з'являтися відчуття дискомфорту. Розуміючи, що стіни розсунути неможливо, слід шукати можливості створити ілюзію великого простору або знаходити спосіб зіграти на певних колірних поєднаннях, щоб цей простір візуально збільшити.

Все об инвестировании Вы можете узнать на портале InvestingTrends.net прямо сейчас абсолютно бесплатно.

Маленька кухня. Способи візуального збільшення маленької кухні

Для невеликих приміщень є класичне правило: треба використовувати не більше двох нейтральних відтінків, а акцент внести яскравими кольоровими плямами або контрастними кольорами, наприклад, кухня може бути біла, бежево-коричнева з якимись яскравими акцентами. Якщо вам подобається колір темного горіха, то все інше в маленькій кухні повинно бути фоном такого насиченого кольору. У візуальному розширенні повинні бути задіяні не тільки стіни, підлогу і стелю, але і кухонний фартух, так зване робоче простір.

Маленька кухня. Білого кольору

У шторах не обов'язково використовувати щільний і масивний текстиль, щоб, наприклад, відгородитися від сторонніх. Можна використовувати легкі невагомі штори в поєднанні з рулонними шторами, які в разі потреби можна закрити.

У маленькій кухні необхідно максимально використовувати всі поверхні, в тому числі підвіконну дошку, яка може стати продовженням робочої поверхні, що йде уздовж стін. Світло в кухні може носити не тільки функціональне навантаження, але і прикрашати і бути як додатковий декор. Світло може бути як акцент. Більше простору можна створити за рахунок об'ємної розпису не тільки на стінах, але і на кухонних фасадах. Вже давно відомий прийом збільшення простору - створення дзеркальних стін, але дзеркала в кухні - це рішення для сміливих і далеко не всі на це зважаться, адже необхідно буде постійно стежити за чистотою дзеркальної поверхні.

Маленька кухня. Увелечение простору за допомогою дзеркала

Для візуального збільшення простору маленької кухні можна використовувати фото друк на фасадах і навіть 3D підлоги. Обідню зону в маленькій кухні допоможуть організувати круглий стіл і зручні стільці для кухні, які акуратно під нього засунути. Також можуть бути корисні мобільні рішення: висувні або розкладні столи. Сучасні виробники меблів всіляко цей напрям розвивають і удосконалюють.

Вбудована техніка теж економить простір. Простір невеликої кухні потрібно використовувати по максимуму, звільняючи від малокорисних предметів.