​Стільниці для кухні - вибираємо найбільш практичний і приємний для ока матеріал

Кухня - невід'ємна частина будь-якого житлового приміщення, будь то будинок або квартира.

При вході в це приміщення, відразу в огляд потрапляє такий предмет інтер'єру як стільниця.

Тому вона повинна не тільки прикрашати кімнату, але і бути міцною, надійною, довговічною.

Вы можете оформить кредит в Суммах благодаря ресурсу money veo на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Вибираючи матеріал, слід враховувати такі критерії: стійкість до вологи, міцність при механічних пошкодженнях, відсутність або мінімальне наявність стикувальних швів, відсутність реакції на перепади температур, непроста установка, а також відповідність за формою і кольором заданої дизайну кімнати.

Самий популярний і доступний матеріал для стільниць - пластик або постформінг. За ним просто доглядати, він досить дешевий і виготовляють його різних кольорів, що дозволяє вписатися в будь-який дизайнерський стиль. До того ж така стільниця безпечна при контакті з харчовими продуктами. Але є і недоліки: не надто «багатий» зовнішній вигляд і не самий екологічно чистий матеріал (потрібно обов'язково робити кромки, щоб перешкоджати виділенню формальдегіду).

Наступним матеріалом (по зростанню ціни) для кухонних стільниць є штучний камінь або акрил. Це - суміш природного каменю і акрилової смоли, яка наноситься на фанерну основу. Така стільниця досить легка і нескладна при монтажі, а зовнішній вигляд дуже схожий з натуральним каменем. Забруднення на ній не затримуються, тому що структура матеріалу непориста. Ціна дозволяє придбати її навіть середнього класу населення. Недоліки: можуть з'являтися подряпини і тріщини від ударів, але їх можна просто видалити за допомогою клею і шліфування.