stg-moskva.ru и утепление потолков

Якщо в будинку бетонні стелі, найпростішим способом утеплення вважається кріплення листів пінопласту. 

В наши дни одним из главных правил при строительстве жилых домов является их теплоизоляция, которая обеспечивает тепло и уют жилых помещений. При ремонте и реконструкции зданий теплоизоляция в москве и московской области все больше набирает популярности и становится жизненной необходимостью,так как обеспечивает тепло зимой, а прохладу - летом.

Такі листи просто приклеюють до очищеної поверхні стелі спеціальним клеєм. Оскільки зовнішня сторона цих листів буває дуже декоративною, то додаткова обробка стелі не потрібна, найголовніше - приклеювати матеріал акуратно, щоб клей не виступав на зовнішній стороні пінопласту. Звичайно ж, теплоізоляція таким способом має менший ефект, ніж утеплення іншими матеріалами, зате він найлегший і найдешевший.

Але бетонні стелі в приватних будинках зустрічаються досить рідко, тому варто ознайомитися з іншою методикою теплоізоляції. Необхідно враховувати, що внутрішнє утеплення стелі приватного будинку зробить стелю трохи нижче, тому для невисоких будинків такий спосіб не дуже підходить.
Отже, якщо ви вирішили робити теплоізоляцію зсередини, спочатку потрібно закріпити на стелі каркасні конструкції, на які буде кріпитися навісну стелю. Каркас може бути з дощок, а також з алюмінієвих профілів. Після цього приступають до процесу теплоізоляції. Кращим утеплювачем в даній ситуації є плити мінеральної вати, які приклеюють до стелі між профілями. Тут ідеально підходить клей для кахлю - він швидко і надійно прикріплює матеріал до поверхні, але можна використовувати і кріпильні грибки-дюбеля.

Укладаючи мінеральний утеплювач, варто враховувати, що його не можна спресовувати, оскільки від цього знижуються його теплоізоляційні характеристики. Потрібно просто щільно укладати матеріал, не залишаючи пустот. Заклавши весь простір між профілями, можна обшивати каркас оздоблювальними матеріалами - пластиком, гіпсокартоном або іншими. Цей метод утеплення дуже ефективний, тепло в приміщенні буде утримуватися досить довго