​Стилі інтерєру для кімнати хлопчика-підлітка: лофт, авангард, хай-тек

Лофт, авангард і хай-тек - три цих стилю об'єднує вільний дух творчості і унікальна атмосфера. Перший з них - лофт - з'явився в 40-х роках минулого століття в Нью-Йорку. Пристосовані під житла покинуті фабрики і склади мали досить специфічним «декором»: трубопроводи, цегляні стіни або стіни з бетону, балки. Такий колорит може залучити інтерес підлітка до своєї кімнати, стати органічним простором для життя і творчості як молодих людей, захоплених спортом, так і для тих, хто являє собою артистичну натуру - художники чи музиканти.

Головним принципом створення лофт є наявність відкритого великого простору, заповненого тільки найнеобхіднішими меблями. Навмисна неухоженность стін, цегляна кладка, металеві стелажі для складу, скляні та пластикові конструкції явно контрастують з яскравими меблями, пуфами, всілякими дрібничками. Такий грубий стиль - ідеальний варіант для бунтівної душі підлітка.

Качественное снаряжение для высотных работ Вы можете купить здесь по самой выгодной стоимости н сегодняшний день.

Авангардний стиль з'явився як виклик класичним уявленням про інтер'єр. Зухвалий і функціональний він допомагає знайти несподівані рішення. Великі форми та чисті кольори, в поєднанні з контрастними відтінками висловлюють динамічний і експресивний характер хлопчика-підлітка. Прагнучи до оригінальності, слід керуватися, перш за все, раціональністю, тому експериментуючи з меблями можна розглянути безформні крісла, підвісні ліжка, що обертаються полички.

У авангардний інтер'єр відмінно впишуться тренажери, тому стиль відмінно підійде спортсменам, а захоплені технікою і комп'ютером хлопці можуть самостійно влаштовувати власний неповторний дизайн.

У 60-ті роки з'являється стиль хай-тек, натхненний ідеями про підкорення космосу, вірою в технічний прогрес і завоювання світу. Лаконічність і функціональність такого інтер'єру забезпечує легкість в прибиранні кімнати, що часто є проблемою для хлопчика-підлітка. Відсутність декоративних елементів, малюнків на стінах або меблів сподобається молодим людям, які не хочуть, щоб їх відволікало щось зайве. Кольори краще використовувати холодних відтінків, замість шаф - стелажі, меблі повинна бути геометрична і зручна, мешкаючи штучною шкірою.