Створення стелі зіркове небо

Вид всипаного зірками нічного неба завжди привертає увагу людей. Зоряну стелю створити сьогодні не важко. Вона є просто чарівною.

На сегодняшний день большую популярность и широкое применение получили матрасы с высоким ортопедическим эффектом. К ним относятся ортопедические матрасы кокос латекс - беспружинные экологически чистые матрасы на натуральной основе, которые обеспечат спокойный и здоровый сон, хорошее настроение и массу положительных эмоций после приятного отдыха.

Туга по теплому, літньому небосхилі - це, щось особливе. Вона змушує багатьох чоловіків задуматися про втілення мрії в життя в умовах міських квартир.

Зімітуйте сузір'я на нічному небі за допомогою висококваліфікованих майстрів. Монтаж робиться просто. Ефект під назвою "зоряна стеля" - дивовижний і завжди гарний.

Застосування мережевої системи

Мережеве рішення відмінно підходить:

Для оформлення клубів;

торгово-розважальних закладів;

житлових будов і так далі.

Воно надає їм особливу атмосферу.

Метод проектування - стелі зоряне небо

Фотодрук на натяжних стелях в сучасному столітті дозволяє відмінно використовувати технологію створення «неба під зірками». Радимо вам його встановити в житлових будинках.

Для того щоб вийшло все правильно виведіть нитки в заздалегідь намічені точки. Світлодіоди закріпіть в каркасі.

Точки світіння фіксуються за певними розмірами. Робота проводиться за рахунок використання оптоволоконного кабелю. Саме по його проводах до поверхні натяжної стелі тягнуться світлові промені.

Кількість світлодіодів на одну робочу точку визначається відповідно до необхідних величин і необхідною яскравістю. Відразу ж після монтажу конструкції, приступіть до установлення натяжних стель. Замовники будуть у захваті.

Чи можна змонтувати стелю самим

Один з не трудомістких і простих способів виконання зоряного неба - застосування люмінесцентної фарби. Нанесіть на поверхню зірки та інші об'єкти цивілізації.

Спеціалізовані компанії пропонують придбати полотно для натяжної стелі. Воно може бути й з малюнком, виконаним за допомогою фотодруку, та абсолютно білим. Створіть зображення у вигляді морського пейзажу або чистого, безхмарного неба. Звичайно ж, якщо тільки у вас є вправність і художні навички.

Монтувати стелю можна кількома способами. Більш докладно прочитати про них ви можете на електронних сторінках в будь-який зручний для вас час.