Світильники для кухні

Кухня - найтепліший простір в будинку, який щодня збирає всю родину. Функціональність і комфорт - основні критерії при плануванні змін на кухні. Починаючи ремонт, варто продумати правильне освітлення. При розробці дизайнерських проектів, грамотно розставлене світло може зробити кухню в рази більше.

В современной жизни холодильники - самая важная и затребованная бытовая техника. Поэтому и необходимые диагностика и ремонт холодильников полтава, выполняются быстро и качественно на высоком профессиональном уровне и по доступным ценам.


Різноманітними способами, можна перемкнути увагу з недоліків приміщення на якості нових меблів або сучасного ремонту. На сьогоднішній день виділяють 3 зони освітлення: це загальне світло, зональне і точкове освітлення. Класичне загальне світло, найчастіше, розташоване на стелі, в центрі кухні. Якщо приміщення досить великих розмірів, то практикується додаткове освітлення по периметру. Потім потрібно визначитися з розташуванням техніки і меблів на кухні.

Від цього буде залежати місцезнаходження зонального освітлення. Для цього можна використовувати світильники з регулюванням напрямку світла. Або спеціально вбудовані в техніку або меблі світильники з потоком світла спрямованим вниз. Існують точкові світильники, вбудовані в кухонні шафки. Вони створюють затишну обстановку, або полегшують пошук потрібних інгредієнтів.

Яскравість світла залежить від зонування кухні. У їдальній зоні прийнято використовувати більш приглушене світло або поставити регульований світильник залежно від обстановки (так ви можете створювати «настрій» трапези). При теплому, м'якому освітленні буде комфортно розмовляти за чашкою чаю, або вечеряти в колі сім'ї. Його можна розташувати як на стелі, так і на стіні.

Для зон стільниць, печі, мийки прийнято встановлювати більш яскраве світло. Зручно, функціонально і економічніше висвітлювати локально зону, а не всю кухню в цілому. Існують ще різноманітні ефекти світлодіодного освітлення: яскраве кольорове освітлення стелі, безліч варіантів підсвітлювачів прозорих і напівпрозорих кухонних шафок. Для кожного виду джерела світла потрібно робити окрему електропроводку, окремий вимикач.

Люстри і світильники бувають різних стилів. Класичний варіант, чудово впишеться в традиційний інтер'єр. Люстри зі східними або етнічними віяннями варто підбирати в кухню з мінімальними деталями. Освітлення в авангардних напрямках вибирають шанувальники сучасного мистецтва. Лаконічно і доречно в будь-якому інтер'єрі будуть виглядати геометричні світильники.

Висвітлюйте і додавайте у ваше життя нові фарби.