​Світильники і люстри в японському стилі

Японія стала батьківщиною мінімалізму не випадково, не дарма його називають японським мінімалізмом. Як і в стилі інтер'єру в цілому, так і в дизайні освітлення зокрема, в ньому все має бути максимально лаконічно, навіть аскетично. Ніяких зайвих деталей і подарунків від улюблених бабусь, тільки те, що життєво необхідно. У всьому інтер'єрі повинно бути дотримано єдність форм і матеріалів. Не можна буде поєднувати в одному світильнику в японському стилі дерево, пластик і скло. Ніщо не повинно порушувати гармонію і відволікати уваги від загального споглядання простору. Чим більше буде люстр в японському стилі, тим краще, тому мінімалізм заснований на зручність. Але при цьому вони все повинні бути спокійними і ледь помітними.

ПЛЮСИ

Вибирати зрозумілі предмети. Як в їжі, не потрібно додавати в блюдо зайва кількість інгредієнтів. Матеріали, з яких зроблені світильники в японському стилі, повинні бути логічними і зрозумілими.

Грати на класичному контрасті чорного і білого, білого і білого, білого і бежевого. Взагалі - білого і всіх нейтральних, землянистий тонів.

Оригинальные японские светильники купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Використовувати флористичні і тваринні мотиви в оформленні плафонів, але потрібно бути обережними, це повинні бути не реалістичні півонії, а стилізовані сакури, снігурі і бамбук, в загальному, то що характерно для японського декоративного мистецтва.

МІНУСИ

Експериментувати з кольором світильників. Мінімалізм не любить яскравих кольорів і надмірно сміливих поєднань.

Використовувати велика кількість вигадливих деталей. Будь-які рюші, завитки і крапельки на люстрах в японському стилі - НЕ декор, а безлад.

Керуватися емоціями, вибір потрібно робити виключно раціональний. Стримане освітлення в стриманому інтер'єрі.