​Світлодіодне підсвічування стелі своїми руками

Останнім часом такий тренд як діодний підсвічування стелі своїми руками набирає все більшої популярності. Вважається, що цей тип додаткового підсвічування легкий в монтажі, в той же час він здатний освіжити інтер'єр і надати йому неповторні риси.

Чому для підсвічування вибирають світлодіод?

Підвісні і натяжні стелі надали можливість по-новому поглянути на питання освітлення та світлового оформлення приміщення. При використанні світильників з лампами, виникає необхідність передбачити доступ до освітлювального приладу на випадок заміни лампи. Експлуатація люстри або іншого світильника може завдати чимало проблем, якщо вони розташовані у важкодоступних місцях. Заміни перегоріли лампочки може зажадати демонтажу стелі і його повторної установки.

Вы можете заказать бизнес план по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тому все частіше для підсвічування вибирають стрічки світлодіодів. Їх термін служби перевищує 10 років, експлуатація та монтаж не доставляють особливих турбот.

Самостійний монтаж світлодіодних стрічок на стелю

Світлодіодне підсвічування стелі своїми руками легко встановлюється і кріпиться до стелі. Головними труднощами є її правильна нарізка і грамотне підключення. Стрічка продається мотками по 5 метрів, і її зручно розрізати на більш короткі відрізки. Дуже важливо знати певні місця, в яких можна розрізати стрічку, інакше вона не буде функціонувати.

Не менш важливо розуміти, за яким принципом дотримується полярність. Якщо ви не маєте базових знань в цій сфері, то створення світлодіодного освітлення краще доручити досвідченим і кваліфікованим фахівцям.

Як правило, на стелі з гіпсокартону виготовляється карниз або виступ, до якого і кріпиться світлодіодна стрічка. Перед монтажем її слід очистити від пилу і бруду, потім видалити захисну плівку і притиснути до основи.

підключення стрічки

Якщо в комплекті блоку живлення немає мережевого шнура, то його слід приєднати до контактів L і N.

Якщо використовується стрічка типу RGB, підключаємо до блоку живлення контролер, неодмінно дотримуючись полярності.

Підключаємо стрічку до контролера (якщо стрічка одноколірна, то її підключення здійснюється безпосередньо до блоку живлення).