Світлове обладнання

В світлове обладнання входять системи управління світлом, лампи для світлових приладів, лазерні системи, а також аксесуари для світлових приладів, генератори ефектів, інтелектуальні прилади і т.п.

Во все времена танцы были одним из основных видов развлечений и отдыха, которые несли в себе чувство радости и легкости, прекрасного настроения. Отвлечься от мрачных будней помогут Танцы в Киеве, зарядив Вас порцией положительной энергии и яркими, страстными эмоциями, которые уносят в увлекательный и сказочный мир танца.


До аксесуарів можуть бути віднесені струбцини для кріплення приладів. На фермах підсвітки з їх допомогою фіксується і підвішується. Існують спеціальні кейси, в яких транспортуються і зберігаються прилади для клубної, архітектурної, театральної та інших варіантів підсвічування.

Також використовуються генератори легкого диму, генератори стелючого важкого диму, туману і вогню, машини мильних бульбашок, конфетті, піни. Всі такі пристрої можуть бути використані на відкритому повітрі або, приміром, для освітлення сцени театру.

Для створення світлових ефектів на розважальних майданчиках можна використовувати прилади необхідні в ресторанах, барах, нічних клубах, дискотеках, які допомагають у задимленому просторі сцен створювати на стелі, підлозі і стінах різнокольорові анімаційні зображення.

Двигуни та дзеркальні кулі, які можуть поставлятися як окремо, так і разом, створюють рух відбитого світла і мерехтіння - світлові зайчики. Для танцювальних майданчиків і концертних залів ними можна створити потрібне освітлення сцени.

До інтелектуальних приладів відносяться яскраві і складні, а також потужні пристрої, які створюють світлові ефекти. Вони можуть бути використані на відкритих спортмайданчиках і аренах, а також в приміщенні. Об'ємні спецефекти при використанні різнокольорових випромінювачів дозволяють отримати проекційні екрани і лазерні системи. Часто театральне освітлення передбачає більш стриманий стиль освітлення.

Тут можна підібрати освітлення будь-якої інсталяції. Від величезного майданчика до невеликої сцени. Серед ламп, які використовуються в світлових приладах, можуть бути ультрафіолетові лампи, метало-галогенні або лінійні галогенні лампи, а для стробоскопів - імпульсних типів.

Лампи можуть застосовуватися як самостійні прилади, які забезпечують, наприклад, підсвічування фасаду споруди або освітлення сцени, так і в якості одиниць в театральних прожекторах в загальному та локальному архітектурному підсвічуванні.

Також існують освітлювальні декоративні прилади з дзеркальним відбивачем і галогенними лампами. Вони можуть створювати світлові ефекти, схожі на переливаючуся водну поверхню або у вигляді полум'я.

Світлодіодні прилади можуть використовуватися як зовні, так і всередині приміщень. Сюди відносяться світлодіодні панелі, сканери, рухомі елементи, а також контролери, керуючі світлодіодним обладнанням.