​Технологія зведення газобетонного будинку з теплоізоляцією ПЕНОПЛЕКС®

Використовуючи газобетон при зведенні будинку, майбутньому господарю не можна випустити з уваги такий важливий показник, як відпускна вологість вже побудованого приміщення. Газобетон при випуску з автоклава має високу масової вологістю. Даний показник може скласти до 1/3 від маси в сухому стані.

Вы можете заказать оригинальный ремонт комнаты от команды профессионалов, которые окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости по Москве и региону.

У більшості випадків після випуску газобетонні блоки упаковуються термоусадочної плівкою, щоб не допустити подальшого проникнення вологи на їх поверхню. Таким чином, вологість газобетону залишається незмінною до безпосереднього використання будівельного матеріалу. Саме тому, починаючи монтаж полегшених блоків з високим показником відпускної вологості, важливо врахувати проектні рішення щодо захисту від перезволоження і обов'язково просушити будівельний матеріал до досягнення показника вологості, відповідного правилам експлуатації (до 10% по масі). При будівництві навесні або восени з цією метою найчастіше використовуються теплові гармати.

Варто зауважити, що зволоження полегшеного блоку може стати причиною зниження показників міцності. Якщо своєчасно не усунути негативні зовнішні впливи (в тому числі надмірне капілярний зволоження в цоколі будівлі), то незабаром це призведе до деформації стін.

теплоізоляція фундаменту

Який фундамент вибрати при будівництві будинку з газобетонних блоків? Якщо спиратися на співвідношення ціни і якості, то краще за все віддати перевагу малозаглиблених фундаменту (МЗФ) із застосуванням теплоізоляції з плит ПЕНОПЛЕКС®. Такий вибір дозволить вирішити найбільш важливі проблеми:

  • Скоротити трудомісткість і вартість робіт по установці фундаменту;
  • Створити надійну теплоізоляцію конструкцій фундаменту, яка захистить від промерзання, а також підйому і растепленія здимаються;
  • Уникнути до 20% тепловтрати приміщення через підлоги і фундамент - як наслідок, зменшити вартість комунальних платежів;
  • теплоізоляція стін

    На етапі проведення робіт по теплоізоляції стін вкрай важливо також виконати пароізоляцію зсередини будівлі. Для цієї мети можна застосувати поліетиленовий матеріал. Щоб під час монтажу теплоізоляційного шару зафіксувати плити ПЕНОПЛЕКС®, найкраще використовувати високоефективний поліуретановий клей ПЕНОПЛЕКС® FASTFIX®. Дане клейове засіб проявляє високу адгезію з популярними будматеріалами (цегла, метал, черепиця, дерево, керамзитобетонні блоки та ін.). Крім того, клей ПЕНОПЛЕКС® FASTFIX® відмінно взаємодіє з обробно-декоративними матеріалами - сайдингом, вагонкою, фасадної дошкою, штукатуркою - тому прекрасно підійде для створення ідеального фасаду заміського будинку.

    Ефективна теплоізоляція ПЕНОПЛЕКС® вже багато років широко застосовуються при будівництві заміських будинків з газобетону в різних регіонах Росії і країнах СНД, в тому числі в зонах з суворим кліматом - в районах Сибіру і Крайньої Півночі. Це високоефективний професійний матеріал, який незамінний при будівництві міцного і надійного будинку на довгі роки.

    Відповідаючи запитам сучасного ринку в необхідності грамотних професійних конструктивних рішень, компанія «ПЕНОПЛЕКС» підготувала спеціальні технічні карти з докладними інструкціями з малоповерхового будівництва будинків різного типу - від проектування фундаменту до монтажу покрівлі. У них можна буде ознайомитися з різними варіантами схем по кожному конструктиву, а також отримати відповіді на всі запитання.