У чому переваги каркасних будинків

Каркасні будинки прийнято відносити до конструкцій, які зводяться легко, відрізняються помірною вартістю. Фахівці кажуть, що каркасні малоповерхові будинки, завдяки сучасним технологіям, своєю довговічністю і міцністю не поступаються бетонним або цегляним аналогам.

На сегодняшний день Болгария является одним из лидеров по продаже и аренде недвижимости. А низкие цены на Недвижимость в Болгарии являются одним из основных преимуществ и возможностью выгодно вложить свой капитал в покупку, которая будет радовать Вас долгие годы.

Величезний досвід в будівництві таких будинків є в Японії, США, Фінляндії та багатьох інших розвинених країнах. На території РФ сьогодні багато компаній надають повний набір послуг з проектування та будівництва таких конструкцій.

У чому переваги каркасних будинків

Досить низька вартість;

Безліч архітектурних рішень;

Будинок можна вибудувати в гранично стислі терміни;

Виконувати роботи можна в будь-який сезон - погода також не має значення;

Оздоблення будинку завжди чудове - так як панелі рівні;

Будинки відрізняються екологічною чистотою, в холоди прогріваються дуже швидко і легко;

Загальна маса конструкції низька (менше 20 тонн), так що масивний фундамент не потрібний;

Рівень пожежобезпеки високий.

Будівництво каркасних будинків здійснюється за допомогою сендвіч-панелей. Основа панелі має шарувату структуру, в складі є калібровані, стругані пиломатеріали.

Утеплювачі
Для утеплення стін використовуються різні матеріали, великою популярністю, наприклад, користується мінеральна вата. Даний матеріал славиться прекрасними звукоізоляційними якостями і теплоізоляційними характеристиками. Крім того, він стійкий до різних хімічних речовин, прекрасно справляється з впливом високих температур.

Для утеплення нерідко вибирають і монолітний бетон. Цей будівельний матеріал є сучасним, він не горить і знаходиться в експлуатації дуже довго. Крім того, можна використовувати сучасний целюлозний утеплювач - він називається Ековата. Даний матеріал вперше отримали в Німеччині ще на початку минулого століття, сьогодні він активно використовується в будівництві в багатьох країнах Європи.

Слід зазначити, що якісно укласти даний матеріал можна лише за допомогою спеціального обладнання, робітники також мають бути справжніми професіоналами.

Утеплювач із зовнішнього боку зазвичай закривають фанерою або ж цементно-стружковою плитою, далі проводиться обробка.

Щоб обшити зовнішні стіни каркасного будинку, можна вибрати різні матеріали. Блок-хаус, наприклад, зробить вашу конструкцію величною, шляхетною. Важливо, щоб дерев'яна обшивка була не тонше 35 мм - в цьому випадку можна не боятися деформацій через дощ чи інших опадів.