Укладання тротуарної плитки біля огорожі

Всі власники присадибних ділянок намагаються докласти максимум своїх дизайнерських здібностей, щоб їх територія виглядала по-особливому привабливо.

Один зі способів додати прилеглій до паркану території привабливого вигляду - укласти її тротуарною плиткою.

На сегодняшний день одним из самых распространенных видов ограждений являются заборы из рабицы, так как это относительно дешевый и довольно надежный вариант. Поэтому установка забора из сетки от компании «Zabory» осуществляется быстро и качественно, на высоком профессиональном уровне по очень привлекательным ценам.

Як це зробити?

Територія, прилегла до паркану, вирівнюється, засипаються всі поглиблення, зрізаються опуклості на ґрунті території. На бічних кордонах території встановлюються бордюри. Вони будуть надавати території остаточно оформлений вигляд.

Майданчик засипається щебенем. Він вирівнюється й утрамбовується. Цей майданчик, за допомогою шнурів, розбивається на смужки, рівні ширині плитки, і що йдуть під прямим кутом до огорожі. На щебінку насипається суха цементно-піщана суміш, і починають укладати тротуарну плитку.

Починають укладати її на повних смужках, які не вимагають підрізання плитки. Між плитками залишають зазор в 1 сантиметр. Для чого між ними встановлюють пластмасові куточки, товщиною 1 сантиметр. Через кожні 2 плитки, за допомогою рівня, перевіряють правильність установлення плитки. Якщо є необхідність, гумовою киянкою і кельмою, вирівнюють плитки.

Монтаж

Закінчив укладати плитку на повних смужках, укладають її на смужки, які вимагають підрізання плитки. Підрізають плитку відповідно до розмірів смужок. За допомогою болгарки, кругом по бетону або плиткорізом.

По закінченню укладання плитки з її швів витягують куточки, й площу промітають віником або щіткою, щоб прибрати зайву суміш з плитки й вирівняти шви між ними. Потім вся площа проливається водою зі шланга, не сильно, щоб не вимити суміш між плитками, але достатньо, щоб добре їх змочити.

Плитку залишають сохнути протягом доби. Через добу плитку змочують водою й за допомогою жорсткої щітки відмивають її від залишившогося на ній цементного розчину.

Такий спосіб установлення плитки значно легше, ніж укладати плитку на цементний розчин. Не потрібно займатися приготуванням розчину й тягати його на майданчик. По міцності укладання плитки цей спосіб не поступається цементному розчину.