Установка воріт


Ворота стародавніх міст являли собою «сито», пропускає крізь себе сотні чоловік в день, відсіваючи неприятелів і допускаючи лише мирних громадян в охоронювану ними обитель. Сьогоднішні поселення не потребують такого зміцненні, проте приказка «мій дім - моя фортеця» все ще залишається актуальною. У містах і сільській місцевості зростає кількість приватних володінь, садиб, котеджів, і цілком зрозуміло прагнення кожного власника зміцнити свій домашній форпост. Власники приватних котеджів обносять їх значними парканами, однак найбільш уразливим в обороні місцем завжди були ворота. Тому поставитися до питання установки воріт з найбільшою відповідальністю.

Компанія RolStav.com.ua працює з 2003 року і пропонує виготовлення та поставку відкатних в'їзних воріт , в тому числі - і консольних воріт. У нас можна замовити, як ворота цілком, так і зварювання рам і направляючих під ваші розміри, а також автоматику і хвіртки. У нас можна замовити відкатні ворота або рами під оббивку або гратчасті, а також ковані ворота і хвіртки. Наше виробництво розташоване в Броварах, а доставка відкатних воріт здійснюється по Києву та Київській області.

Сучасні матеріали виготовлення воріт надають конструкції непробивну міцність, додаючи їй ваги. Навіть якщо стулки будуть виконані з важких матеріалів - для автоматики воріт це не має значення. Особливі підшипники забезпечують плавний і безшумний хід стулок. У зв'язку з цим, ніщо не обмежує Ваш вибір в плані дизайну - дерев'яний кантрі-варіант, металевий High-Tech, витончена кування або поєднання декількох матеріалів - Ви підберете той варіант, який буде ідеально поєднуватися зі стилем Вашої садиби.

Механічний спосіб відкривання воріт, або прогресивні технології автоматизації процесу - вибір залишається за вами. Однак установка воріт автоматичного типу позбавить Вас від багатьох неприємностей, які раніше здавалися неминучими. Наприклад, більше Вам не доведеться виходити зі своєї машини і, незважаючи на проливний дощ або липкий сніг, вручну копошіться в заїдати замковий механізм. При цьому Ви піддаєте свою машину небезпеки угону - адже більшість автовласників, перебуваючи на порозі власних володінь, втрачає пильність. Вискакуючи «на секундочку», ніхто не тільки не замикає двері, але й не вимикає запалювання.

Одне натискання кнопки на спеціальному брелоке прямо в салоні авто - і шлях відкритий. Установка воріт автоматичного типу також вселить у Вас впевненість у тому, що непередбачені обставини не зможуть змусити стулки воріт зійтися прямо посередині Вашої машини. Система закривання настільки розумна, що «бачить» будь потрапив в зону роботи стулок предмет, завдяки вбудованим в неї фотоеле. Додаткова установка чутливих бамперів на торцях стулок зміцнить Ваш спокій - і майно, і живі істоти залишаться неушкодженими.

У непростих погодних умовах нашої смуги важливо, щоб встановлена автоматика і комплектуючі воріт не підносили «сюрпризів».