Утеплення приватного будинку

Побудувати будинок з шлакоблоків дуже вигідно. Стіни швидко зводяться і витрачаються набагато менше коштів. Єдиний недолік у цього матеріалу - це те, що він дуже сильно піддається вогкості, через що швидко розсипаються шлакоблоки. Для того, щоб вони не розсипалися і в будинку не було вогкості, а також було б тепло, будинок необхідно якісно утеплити.

В наше время стало актуальным сохранение и экономия тепла в доме. Для утепления фасадов используется декоративная штукатурка, пенопласт и другие строительные материалы,приобрести которые в интернет-магазине BUDOPT.UA удобнее и выгоднее, чем на строительных рынках и супермаркетах.


Також уточнивши ціни на вікна ПВХ від Астерия-Строй, можна поміняти вікна і позбутися від непотрібних втрат тепла в будинку. Залежно від ширини фундаменту вибирається теплоізоляційний матеріал. Якщо фундамент досить широкий, то рекомендується обробити будинок товстими листами мінеральної вати. Поверх цього матеріалу можна накласти декоративну штукатурку або обробити всі оздоблювальним цеглою. Цей варіант утеплення найбільш оптимальний.Як утеплити старий будинок з шлакоблоковА якщо ж фундамент не дозволяє зробити подібне, то утеплити будинок можна пінопластом. Пінопласт бажано придбати щільністю 25 кг / куб. м. і товщиною 60-70 мм. Перед тим, як кріпити пінопласт, необхідно за допомогою шпаклівки (сайдингу) закрити всі обсипалися місця і вирівняти поверхні стін, наклавши армовану сітку. Після цього кріпимо пінопласт довгими дюбелями. Поверх пінопласту можна накласти декоративну штукатурку або фасадну плитку.

Всередині будинку, стіни і стеля можна обтягнути пароізоляційним матеріалом і поверх нього прикріпити гіпсокартон. На стелю з обох сторін треба накласти пароізоляційний і зверху теплоізоляційний (мінеральна вата або пінополістирол) матеріали.

Таким чином будинок стане набагато тепліше і практично не буде вогкості, що в свою чергу заощадить ваші кошти на опалення, а витрати на утеплення швидко окуплять себе.