Утеплювачі для даху

З новими технологіями, що увійшли в сучасний світ, утепленню піддаються буквально всі частини житла. Природно дах будинку теж можна утеплити. Процес це, звичайно, поетапний. Потрібно визначитися, яка переслідується мета утеплення даху. Можливо, це буде просто річна мансарда, завжди зі свіжим повітрям і відсутністю вогкості. Тоді тут досить утеплення перекриття кімнат першого поверху, щоб влітку було не жарко спати. Чи це буде житлова кімната, практично постійно населена. Тоді це буде утеплення самого даху.

Сегодня жить комфортно и уютно означает жить в теплом, добротном доме. Поэтому утепление домов киев независимо от сложности работ, осуществляется быстро, надежно и качественно высокопрофессиональными специалистами.


Всі ці моменти бажано продумати при будівництві спочатку або при початку робіт з подальшого утеплення. Це і витрата утеплювача, і розрахунок трудомісткості процесу.

Як і в будь-якому виробництві, тут є деякі «залізні» правила. Звертайте вашу увагу на те скатний або плоский дах у вас вже є або тільки будується. Звичайно ж, на вибір утеплювача з його характеристиками. І ціновий фактор. До речі, не останню роль відіграє ціна утеплювача. Не економте на даху. Він експлуатується в дуже жорстких умовах: опади, вітер, мороз, спека.

По початку робіт необхідно обов'язково зробити ревізію всіх конструкцій даху. Це робиться на предмет їх заміни або ремонту. Також перевіряємо тепло- і електропроводку. А також виявляємо, всі можливі, проблеми з вентиляцією. Ось тоді і можна починати роботи з утеплення. Дуже важливо в процесі робіт уважно стежити за системою вентиляції. Так як після виконаних робіт може виявитися мокра поверхня утеплювача, вогкість. Це говорить, що десь перекритий доступ або відтік повітря, перекриті зазори вентиляції.

У другій половині минулого століття, іноді, зводилися приватні будинки з плоским дахом. При довгій експлуатації шари теплоізоляції і гідроізоляції, можливо, приходили в непридатність. Ці шари зменшувалися по товщині, десь промокали. Можливо, десь використовувалися не сильно міцні матеріали для саме стількох років експлуатації. Варіантів виправити продірявлений дах було не особливо багато. Так, і різноманітності матеріалів також. Тут, як кажуть, на що вистачить грошей у забудовника. При цьому плоский дах або підлягає ремонту, або його необхідно замінити скатним дахом. Тут, звичайно, необхідно ретельно продумати всі варіанти.

Конкретніше, що можна використовувати як утеплювачі, вам зможуть підказати організації та фірми, які спеціально займаються цими роботами.