​Відсутність сталості в квартирі-студії

Квартира-студія просто не сприймає наявності будь-яких обмежень і правил. Тут зовсім відсутнє найменше нагадування про сталість. Якщо вам здається, що стосовно такої квартири можуть застосовуватися певні правила - відсутність одного і обов'язкова наявність іншого, то ви в значній мірі помилилися. Відповідно до наявних уявленнями в квартирі неодмінно повинні бути певні моменти: в ванній кімнаті геть відсутні радіо або телевізор, зливний бачок повинен бути виключно зливним бачком, на даху максимум має бути відповідне мансардне приміщення - без найменшого натяку на чудовий зелений сад. Ось тільки все питання не тільки в цьому, існують і інші важливі моменти. Існує у такої квартири і власна психологічна проблема - людина постійно перебувати в одному просторі, обстановка практично не змінюється. Якщо в звичайній квартирі можна переходити з однієї кімнати в іншу, змінюючи тим самим обстановку, то безпосередньо в квартирі-студії така можливість повністю відсутня. Навіть, якщо мова йде про однокімнатну квартиру, то і тут людина не настільки самотній і схильний до дії замкнутого простору. В однокімнатній квартирі можна досить швидко піти з однієї кімнати в іншу - ванну або кухню, а потім повернутися назад. Головна характеристика квартири студії полягає в повній відсутності міжкімнатних перегородок.

Вы можете купить инструменты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У зв'язку з цим провідними дизайнерами і психологами було розроблено цілий ряд правил і рекомендацій, якими необхідно керуватися. Головне з них полягає в повній відсутності кричущих і яскравих фарб, особливо, якщо мова йде про їх великих кількостях, але при цьому можуть бути присутніми і певні декоративні елементи, які можна і не забороняється використовувати навіть в квартирах-студіях. Друге правило: усунути будь-які важкі драпірування або відповідні їх тканинні варіанти. В якості найбільш альтернативний засіб можна обмежитися шкурою звіра у власному ліжку. Третя особливість - використання як можна більшої кількості дизайнерських рішень зі скла. Це можуть бути не тільки лампи, свічники, а й різноманітний посуд. Ще одна рекомендація - використання барной стійки замість кухонного столу. Необхідно повністю відмовитися від шкіряних меблювання і великих за розмірами скульптур.

Кожна людина може стати потенційним власником квартири-студії. Для цього достатньо буде просто знести всі наявні стіни, виняток становлять виключно несучі стіни. Після того як ви проведете всі необхідні перепланіровочних роботи, то можете сміливо приступати до декорування власної квартири. Власником такого житла можна стати і не за власним бажанням - досить просто придбати в компанії квартиру вільного планування.