Варіанти міжкімнатних перегородок

Міжкімнатна перегородка - це теж стіна. Тільки не несуча і не зроблена «намертво». І необхідність в ній виникає досить часто. Наприклад, кімната занадто велика, і її хочеться перегородити на дві маленькі.

Мой дом - моя крепость. И это, действительно, так если входные двери купить в Казани, где на сайте dver16.ru/catalog/vhodnye-dveri-kitaj интернет-магазина Dver16.ru. в широком ассортименте представлены двери входные Китай, металлические двери, стальные двери и многие другие от ведущих производителей по доступным ценам.


Або суміщений санвузол змушує всіх домочадців займати чергу за принципом «митися» і «в туалет». Можна, звичайно, привезти цемент, цеглау та інші будівельні атрибути і звести стіну. Але це досить клопітно і витратно. Набагато простіше придбати стаціонарні перегородки.

Зонування квартири: які бувають перегородки.


Перегородки бувають різні. Тому можна вибрати той варіант, який найбільше подобається і відповідає призначенню. Перегородки з алюмінієвим каркасом. Назва говорить сама за себе. З боків «оправа», а в середині зазвичай - скло.

Мають масу переваг: не бояться води, низьких температур. Можуть бути орними, розсувними. Але є й недоліки.

Алюмінієві перегородки не витримують великих мас навішених вантажів. Тому від надмірного тиску їх необхідно оберігати.

Перегородки з гіпсокартону. Плюс таких перегородок в тому, що їх легко декорувати різними шпалерами, керамічною плиткою. Мінус в тому, що гіпсокартон боїться води. У цьому випадку перегородки обережно потрібно використовувати у вологих приміщеннях.

Дерев'яні перегородки. Зроблені вони з натурального дерева або з тирси. Зовнішня сторона шпоновані дерев'яним покриттям. Це екологічно чистий варіант. Крім того, пошкоджену поверхню можна затерти наждачним папером. Мінус в іншому. Дерево боїться води. І на цей момент варто звернути увагу особливо, якщо перегородки будуть використані для зонування санвузла.

Як видно, щоб зонувати квартиру, не потрібно до зубів озброюватися мішками цементу і тоннами цегли. Для цього є досить простий варіант - перегородки. Тільки з урахуванням всіх особливостей матеріалу і приміщення потрібно вибрати правильний варіант.