Вартість монтажу вентильованих фасадів

Вентильовані фасади - це сучасний, функціональний та надійний спосіб облицювання будь-яких будівель. Вони ефективно вирішують проблеми енергозбереження, а також надають споруді сучасний вигляд і створюють в приміщенні сприятливий мікроклімат.

Вентильовані фасади - це облицювальні матеріали, які кріпляться на нержавіючому оцинкованому металевому каркасі. Завдяки зазору між панелями фасаду і стіною відбувається циркуляція повітря, що забирає вологу і конденсат з споруд. Завдяки вентильованих фасадів значно збільшується термін експлуатації будівель, виключається можливість утворення вогкості в приміщеннях.

Монтаж вентильованого фасаду

Наша компанія здійснює проектування і монтаж вентильованих фасадів. Ми пропонуємо наступні види облицювальних матеріалів:

алюмінієві композитні касети. Легкі і міцні панелі, термін служби досягає 50 років;

сталеві та алюмінієві касети. Широко застосовуються в висотному будівництві, вогнестійкі. Установка вентильованого фасаду з цих матеріалів обходиться найдешевше при відмінних експлуатаційних характеристиках;

HPL панелі - ламінат високого тиску. Естетично привабливий матеріал. Використовується для облицювання будинків з високими вимогами до міцності і стійкості до дій. Підходить для облицювання колон;

Також пропонуємо п панелі. Широкоформатні облицювальні плити широкої колірної гами;

а також керамічний граніт, склопанель, теракотові панелі і деякі інші види.

У нашій компанії ви можете замовити навісні вентильовані фасади для облицювання будівель будь-якого типу і стилю. В асортименті нашої компанії ви знайдете широкий вибір колірних рішень, форм, утеплювачів та матеріалів для вентильованих фасадів за низькими цінами.

Ознайомитися з усіма видами облицювальних матеріалів, забарвленнями і розмірами ви можете, звернувшись в офіс нашої компанії.

Висока якість і низькі ціни на вентильовані фасади!

Співпрацюючи з нашою компанією, ви витягнете для себе масу переваг:

відмінний сервіс та висока якість монтажу вентильованих фасадів;

суворе дотримання термінів і проектом замовника;

професійні безкоштовні консультації від архітекторів і проектувальників нашої компанії;

можливість контролювати хід виконання робіт і вносити коригування в готовий проект;

одні з найнижчих цін на монтаж вентильованих фасадів ;

економія ваших коштів і широкі можливості при проектуванні будинків.

Вентильовані фасади від нашої компанії мають високі показники надійності, теплоізоляції і пожежної безпеки, а також істотно скорочують витрати на електроенергію. Монтаж вентильованого фасаду проводиться строго відповідно до вимог європейських і російських стандартів, що дозволяє домогтися високої якості, відмінного зовнішнього вигляду і довговічності будівель.

Увага! Всі роботи проводяться тільки кваліфікованими робітниками під керівництвом професійних проектувальників.

Зв'яжіться з нами, і компетентні фахівці нашої компанії проінформують вас про терміни і вартість монтажу вентильованого фасаду.